Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

 • Nezapomenutelná místa Patagonie, která musíte poznat!

  Patagonie je jedním z nejpůsobivějších míst v Jižní Americe a každý cestovatel by ji měl alespoň jednou v životě navštívit. Obrovské území pokrývající část Chile a Argentiny, na které když se podíváte, oněmíte úžasem. Od ledovcových pohoří, přes jezera až po řeky je krása těchto dvou zemí nesrovnatelná.

 • 8 důvodů, které vás zlákají k cestě po Brazílii

  Brazílie je vyhlášená jako země, kde neexistují introverti, a to především díky její kultuře, a také společenským a srdečným lidem. Jestliže se vám zamlouvá představa míst, kde není možné jinak než se cítit pouze skvěle, měli byste navštívit Brazílii. Objevíte, jak žít naplno každý jednotlivý den. Podívejte se níže na některé z důvodů, které vás k cestě po Brazílii zlákají. Vydejte se s námi na některý z našich zájezdů a objevte nezapomenu

 • 10 tajných míst v Mexiku, která musíte navštívit!

  Mexiko láká každý rok obrovský počet turistů, kteří si chtějí užít slunce a krásné pláže bez toho, aniž by zapomněli na pulzující města a kulturní vyžití. Ale v Mexiku se také nachází místa, která nejsou tak populární, ale přesto v sobě mají unikátní kouzlo. Navštivte tajná mexická místa a nechte se okouzlit jejich krásou!

 • Deset skvělých důvodů, proč navštívit střední Ameriku v roce 2018

  1. Sedm úžasně rozmanitých a vzrušujících zemí, z nichž každá je vymezena unikátní sadou dobrodružství, památek a kvalitních ubytování. 2. Krátké zeměpisné vzdálenosti, které umožňují snadné cestování v jedné nebo několika zemích, bez dlouhých hodin strávených na cestě. 3. Skvělý poměr cena/kvalita co se ubytování, služeb a zážitků týče. Střední Amerika nezůstává pozadu za dalšími exotickými destinacemi v Asii, severní Americe nebo v Af

 • Nezapomenutelný trek: Inka trail na Machu Picchu

  Jedinečný a neopakovatelný Inca trail vás provede posvátnými místy a horami And, až k samotnému slavnému vrcholu Machu Picchu. Původní cesta Inků se nyní otevírá i vám a s našimi zkušenými průvodci zažijete Peru trochu jinak. Obklopeni vysokými masívy hor, posvátnými místy, kde ještě dodnes žijí domorodci dle dávných tradic, pradávné stavby a chrámy, to vše dohromady dokreslí atmosféru těchto míst.

 • 11 vyjímečných oblastí Kostariky

  Deštné pralesy, sopky, idylické pláže a úchvatná divočina jsou tím, co dělá Kostariku obdivuhodnou. Příroda ovlivňuje celou oblast Kostariky, která si získá všechny cestovatele, kteří sem přijedou. Jste připraveni objevit s námi nejpřekvapivější oblasti Kostariky?

 • 9 měst, která byste měli v Jižní Americe navštívit

  Ať už se jedná o metropole a kosmopolitní města nebo o malá městečka pulsující barvami se svými typickými domorodci, města v tomto seznamu vás zaručeně nezklamou. Projeli jsme jižní Ameriku, abychom vám mohli doporučit ta nejlepší místa a zde, v tomto článku, najdete města, která skutečně stojí za návštěvu, jsou bohatá svou kulturou a historií a tím nejlepším způsobem se v nich mísí minulost a přítomnost. Takže, dejte si těchto 9 měst na svůj seznam

 • Hvězdná stezka v Chile: Valle del Elqui

  Dnes vás vezmeme do Elqui Valley. Chcete z ní poznat to nejlepší? Přidejte se k nám! Hvězdná stezka v Chile je úžasná – nejen, že je odtud výhled na nádherná nebesa, ale také krajina a zážitky jsou nezapomenutelné. Již od počátku věků byly hvězdy a astronomické jevy něčím, co fascinovalo lidstvo. Po několik desetiletí tento zájem stoupal a spousta cestovatelů se soustředila na takové výlety, kde mohli přemýšlet o tomto zázraku, který nám vesmír dal.

 • Nikaragua: přátelská a neobjevená

  Již několik let je Nikaragua oblíbenou destinací dobrodruhů z celého světa, ale mnozí cestovatelé se o tuto zemi obzvláště nezajímají. Můžeme vás ale ujistit, že Nikaragua není džunglí uprostřed ničeho. Jde o krásnou zemi plnou nádherné přírody, kde je možné vidět spoustu zajímavých a zábavných věcí. Nikaragua je srovnatelná se sousední Kostarikou, co se přírodního bohatství týče. Není pozadu ani co se kvality ubytování a servisu týče.

 • 6 jihoamerických ostrovů a pirátských útočišť, která musíte navštívit

  Piráti – námořníci s filozofií života vyznačující se chamtivostí a násilím. Někteří z nich byli dokonce jmenováni rytíři! Stejně jako oni, „s deseti kanony na každé straně, s větrem v plachtách“ se dnes vydáme na prohlídku ostrovů a útočišť pirátů, abychom se střetli nejen s nimi, ale i s korzáry.