Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 • 9 zajímavostí, které jste nevěděli o Maledivách

  Pokud se chcete podívat i pod lesklá pozlátka Malediv a dozvědět se více o těchto ostrovech v Indickém oceánu, zde je devět zajímavých faktů, které jste možná nevěděli. A ideální způsob, jak poznat Maledivy, je některý z našich poznávacích zájezdů – ano, Maledivy nemusí být pouze pobyt v resortu na jednom místě!

 • 12 důvodů proč navštívit Peru

  Peru je jedna ze zemí, která uspokojí všechny typy cestovatelů. Nabízí širokou škálu zážitků, že by se dalo říci, že každý z nich objeví jinou zemi v závislosti na svých preferencích. Najdete zde aktivní i dobrodružnou turistiku v různých typech ekosystémů (od pouště po džungli, přes kaňony a andské vrcholy). Ponoříte se do starodávných tradic. Peru splní všechna vaše očekávání.

 • Vietnam – deset věcí, které byste neměli při jeho návštěvě vynechat

  Všudypřítomné motorky a skútry, rýžová pole s rolníky, pestrobarevnost Hanoe, řeka Mekong v plné své kráse, úchvatné pláže a panenská příroda, pohostinnost místních obyvatel - to je obrázek Vietnamu, který si zamilujete.

 • Chile – Národní park Torres del Paine

  Národní park Torres del Paine to jsou nádherné výhledy na tři zasněžené vrcholky s neobvykle bohatou vegetací a faunou, které tvoří světovou biosférickou rezervaci UNESCO. Chilský a patagonský park Torres del Paine se rozkládá na více než 2000 kilometrech čtverečních a je domovem pro spoustu ekosystémů, divokou faunu.

 • Klenot Indického oceánu – exotická Srí Lanka

  Srí Lanka je exotický, zelený a extrémně úrodný ostrov nezkrotné přírody, z velké části divoký s ohromnou biodiverzitou. Na malém prostoru nabízí přírodní, klimatickou a geografickou rozmanitost, která je spíše typická pro světadíl, než-li pro ostrov.

 • To nejdůležitější z Austrálie

   Austrálie je jedna z největších a nejúžasnějších zemí naší planety. Nejvíce navštěvovaná část je Východní pobřeží, ačkoliv neuvěřitelné místa jsou k vidění po celé Austrálii. Můžete zde dělat všechno – koupat se na rajských plážích, vidět velbloudy na pláži a dokonce i lyžovat! Austrálie je největší ostrov světa a je prakticky nemožné vidět všechno během jedné návštěvy.

 • Deset důvodů proč navštívit Rio de Janeiro

  Samba de Janeiro! Rytmus samby se vám dostane pod kůži a to nejen při návštěvě světoznámého karnevalu. Rio je nejen Corcovado nebo Copacabana, ale může se také pochlubit tropickým lesem přímo ve městě.

 • Jedinečná Brazílie

  Brazílie vás jednoduše okouzlí. Najdete tu nedotčenou přírodu v Amazonii, jeden ze sedmi divů světa - vodopády Iguazú, jedinečnou poušť Parque Nacional de Lencois Maranhenses. V Amazonii zažijete nezapomenutelnou plavbu po řece Amazonce, v Rio de Janeiro nevynecháte návštěvu Corcovada se svou profláknutou sochou Krista, vykoupete se na nekonečně dlouhých bílých plážích a ochutnáte typické brazilské jídlo - fazole se smaženým kuřetem nebo rybami.

 • Kambodža – Perla jihovýchodní Asie

  Kambodža je právem nazývaná Perlou jihovýchodní Asie. Angkor Wat vás učaruje svými chrámy, nejpůsobivější je Bayon se svými typickými tvářemi. Dalším nezapomenutelným zážitkem je bezesporu návštěva jezera Tonle Sap s jeho plovoucími vesnicemi. Pokud budete chtít načerpat síly,zavítejte na ostrov Koh Rong nebo Roh Russei -bambusový ostrov.

 • Co byste rozhodně neměli vynechat při návštěvě Kolumbie

  V Kolumbii najdete vše od úchvatné a nespoutané amazonské džungle, přes krásy pláží Karibiku a Pacifiku, rytmus salsy, tajemnou historii až po tradiční kávovou kulturu, která neodmyslitelně ke Kolumbii patří.

 • Vše důležité o Madeiře

  Levadas, důmyslný zavlažovací systém, neotřelé a jedinečné mořské bazény, fotbalová ikona Cristiano Ronaldo, to vše se vám vybaví, když se řekne Madeira. Tento ostrov ale nabízí mnohem víc - malebné vesničky, nezapomenutelný západ slunce nad hlavním městem Funchal, dechberoucí útesy a krásné hory.

 • 15 nezapomenutelných chrámů Bali

  Bali je ostrov doslova protknutý chrámy. Pro Balijce mají velký význam. Každý den přináší do chrámů dary Bohům. Nechte se unést kouzlem těchto magických míst.

 • El Salvador v kostce

  V El Salvadoru najdete nejen krásnou přírodu, pochutnáte si na výborné kuchyni, ale své si užijí i milovníci historie. El Salvador Vás zkrátka uchvátí ve všech směrech.

 • Palanque – obdivuhodné místo mayské civilizace

  Palanque, nádherné architektonické dílo mayské kultury, které vás zcela ohromí. Mayská kultura, záhadná a moudrá civilizace, dodnes nedává vědcům spát.

 • 12 důvodů proč navštívit Kostariku

  Překrásná a rozmanitá příroda, která je domovem pro stovky druhů ptáků, nádherných orchidejí. Aktivní i spící sopky, divoké řeky, pobřeží Pacifiku i Karibiku - to je Kostarika - ráj na Zemi. Jedná se o "nejlezenější" zemi světa.

 • Návštěva vodopádů Iguazú – tipy na aktivní dovolenou

  Národní park Iguazú a jeho velkolepé vodopády, které stojí za to vidět na vlastní oči! Vodopády Iguazú byly prohlášeny Přírodním dědictvím UNESCO a jsou i jedním ze sedmi divů světa. Představují největší systém vodopádů na světě.

 • Nezapomenutelná místa Patagonie, která musíte poznat!

  Patagonie je jedním z nejpůsobivějších míst v Jižní Americe a každý cestovatel by ji měl alespoň jednou v životě navštívit. Obrovské území pokrývající část Chile a Argentiny, na které když se podíváte, oněmíte úžasem. Od ledovcových pohoří, přes jezera až po řeky je krása těchto dvou zemí nesrovnatelná.

 • 8 důvodů, které vás zlákají k cestě po Brazílii

  Brazílie je vyhlášená jako země, kde neexistují introverti, a to především díky její kultuře, a také společenským a srdečným lidem. Jestliže se vám zamlouvá představa míst, kde není možné jinak než se cítit pouze skvěle, měli byste navštívit Brazílii. Objevíte, jak žít naplno každý jednotlivý den. Podívejte se níže na některé z důvodů, které vás k cestě po Brazílii zlákají. Vydejte se s námi na některý z našich zájezdů a objevte nezapomenu

 • 10 tajných míst v Mexiku, která musíte navštívit!

  Mexiko láká každý rok obrovský počet turistů, kteří si chtějí užít slunce a krásné pláže bez toho, aniž by zapomněli na pulzující města a kulturní vyžití. Ale v Mexiku se také nachází místa, která nejsou tak populární, ale přesto v sobě mají unikátní kouzlo. Navštivte tajná mexická místa a nechte se okouzlit jejich krásou!

 • Deset skvělých důvodů, proč navštívit střední Ameriku v roce 2018

  1. Sedm úžasně rozmanitých a vzrušujících zemí, z nichž každá je vymezena unikátní sadou dobrodružství, památek a kvalitních ubytování. 2. Krátké zeměpisné vzdálenosti, které umožňují snadné cestování v jedné nebo několika zemích, bez dlouhých hodin strávených na cestě. 3. Skvělý poměr cena/kvalita co se ubytování, služeb a zážitků týče. Střední Amerika nezůstává pozadu za dalšími exotickými destinacemi v Asii, severní Americe nebo v Af

 • Nezapomenutelný trek: Inka trail na Machu Picchu

  Jedinečný a neopakovatelný Inca trail vás provede posvátnými místy a horami And, až k samotnému slavnému vrcholu Machu Picchu. Původní cesta Inků se nyní otevírá i vám a s našimi zkušenými průvodci zažijete Peru trochu jinak. Obklopeni vysokými masívy hor, posvátnými místy, kde ještě dodnes žijí domorodci dle dávných tradic, pradávné stavby a chrámy, to vše dohromady dokreslí atmosféru těchto míst.

 • 11 vyjímečných oblastí Kostariky

  Deštné pralesy, sopky, idylické pláže a úchvatná divočina jsou tím, co dělá Kostariku obdivuhodnou. Příroda ovlivňuje celou oblast Kostariky, která si získá všechny cestovatele, kteří sem přijedou. Jste připraveni objevit s námi nejpřekvapivější oblasti Kostariky?

 • 9 měst, která byste měli v Jižní Americe navštívit

  Ať už se jedná o metropole a kosmopolitní města nebo o malá městečka pulsující barvami se svými typickými domorodci, města v tomto seznamu vás zaručeně nezklamou. Projeli jsme jižní Ameriku, abychom vám mohli doporučit ta nejlepší místa a zde, v tomto článku, najdete města, která skutečně stojí za návštěvu, jsou bohatá svou kulturou a historií a tím nejlepším způsobem se v nich mísí minulost a přítomnost. Takže, dejte si těchto 9 měst na svůj seznam

 • Hvězdná stezka v Chile: Valle del Elqui

  Dnes vás vezmeme do Elqui Valley. Chcete z ní poznat to nejlepší? Přidejte se k nám! Hvězdná stezka v Chile je úžasná – nejen, že je odtud výhled na nádherná nebesa, ale také krajina a zážitky jsou nezapomenutelné. Již od počátku věků byly hvězdy a astronomické jevy něčím, co fascinovalo lidstvo. Po několik desetiletí tento zájem stoupal a spousta cestovatelů se soustředila na takové výlety, kde mohli přemýšlet o tomto zázraku, který nám vesmír dal.

 • Nikaragua: přátelská a neobjevená

  Již několik let je Nikaragua oblíbenou destinací dobrodruhů z celého světa, ale mnozí cestovatelé se o tuto zemi obzvláště nezajímají. Můžeme vás ale ujistit, že Nikaragua není džunglí uprostřed ničeho. Jde o krásnou zemi plnou nádherné přírody, kde je možné vidět spoustu zajímavých a zábavných věcí. Nikaragua je srovnatelná se sousední Kostarikou, co se přírodního bohatství týče. Není pozadu ani co se kvality ubytování a servisu týče.

 • 6 jihoamerických ostrovů a pirátských útočišť, která musíte navštívit

  Piráti – námořníci s filozofií života vyznačující se chamtivostí a násilím. Někteří z nich byli dokonce jmenováni rytíři! Stejně jako oni, „s deseti kanony na každé straně, s větrem v plachtách“ se dnes vydáme na prohlídku ostrovů a útočišť pirátů, abychom se střetli nejen s nimi, ale i s korzáry.

 • Fascinující Chile a 14 míst, které stojí za návštěvu (2. část)

  Dnes navazujeme na předchozí  seznam míst, o kterých si myslíme, že byste měli při návštěvě Chile navštívit. Věříme, že si je zamilujete a přidáte na seznam cílů, kam se vydat, jde totiž o nezapomenutelné zážitky. Doufáme, že budete chilskou krajinou okouzleni stejně jako my. Zanechte nám komentář, kam byste se vydali nejraději!

 • Fascinující Chile a 14 míst, které stojí za návštěvu (1. část)

  Chile je jednou  z nejdelších zemí na světě. I díky této zvláštní topografii jsou její krajiny jedinečnými místy k návštěvě. Pojďme prozkoumat rozmanitost a jedinečnost přírody – přidejte se k nám na cestě za objevením nejkrásnějších chilských krajin a míst, která prostě musíte vidět!

 • 10 neuvěřitelných míst v Patagonii, která musíte navštívit!

  Patagonie je jedním z nejpůsobivějších míst  v Jižní Americe a jste-li opravdovým cestovatelem, alespoň jednou v životě byste ji měli navštívit. Jde o obrovské území pokrývající část Chile a Argentiny, na které když se podíváte, oněmíte úžasem.