Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

 • Nezapomenutelný trek: Inka trail na Machu Picchu

  Jedinečný a neopakovatelný Inca trail vás provede posvátnými místy a horami And, až k samotnému slavnému vrcholu Machu Picchu. Původní cesta Inků se nyní otevírá i vám a s našimi zkušenými průvodci zažijete Peru trochu jinak. Obklopeni vysokými masívy hor, posvátnými místy, kde ještě dodnes žijí domorodci dle dávných tradic, pradávné stavby a chrámy, to vše dohromady dokreslí atmosféru těchto míst.

 • 11 vyjímečných oblastí Kostariky

  Deštné pralesy, sopky, idylické pláže a úchvatná divočina jsou tím, co dělá Kostariku obdivuhodnou. Příroda ovlivňuje celou oblast Kostariky, která si získá všechny cestovatele, kteří sem přijedou. Jste připraveni objevit s námi nejpřekvapivější oblasti Kostariky?

 • 9 měst, která byste měli v Jižní Americe navštívit

  Ať už se jedná o metropole a kosmopolitní města nebo o malá městečka pulsující barvami se svými typickými domorodci, města v tomto seznamu vás zaručeně nezklamou. Projeli jsme jižní Ameriku, abychom vám mohli doporučit ta nejlepší místa a zde, v tomto článku, najdete města, která skutečně stojí za návštěvu, jsou bohatá svou kulturou a historií a tím nejlepším způsobem se v nich mísí minulost a přítomnost. Takže, dejte si těchto 9 měst na svůj seznam

 • Hvězdná stezka v Chile: Valle del Elqui

  Dnes vás vezmeme do Elqui Valley. Chcete z ní poznat to nejlepší? Přidejte se k nám! Hvězdná stezka v Chile je úžasná – nejen, že je odtud výhled na nádherná nebesa, ale také krajina a zážitky jsou nezapomenutelné. Již od počátku věků byly hvězdy a astronomické jevy něčím, co fascinovalo lidstvo. Po několik desetiletí tento zájem stoupal a spousta cestovatelů se soustředila na takové výlety, kde mohli přemýšlet o tomto zázraku, který nám vesmír dal.

 • Nikaragua: přátelská a neobjevená

  Již několik let je Nikaragua oblíbenou destinací dobrodruhů z celého světa, ale mnozí cestovatelé se o tuto zemi obzvláště nezajímají. Můžeme vás ale ujistit, že Nikaragua není džunglí uprostřed ničeho. Jde o krásnou zemi plnou nádherné přírody, kde je možné vidět spoustu zajímavých a zábavných věcí. Nikaragua je srovnatelná se sousední Kostarikou, co se přírodního bohatství týče. Není pozadu ani co se kvality ubytování a servisu týče.

 • 6 jihoamerických ostrovů a pirátských útočišť, která musíte navštívit

  Piráti – námořníci s filozofií života vyznačující se chamtivostí a násilím. Někteří z nich byli dokonce jmenováni rytíři! Stejně jako oni, „s deseti kanony na každé straně, s větrem v plachtách“ se dnes vydáme na prohlídku ostrovů a útočišť pirátů, abychom se střetli nejen s nimi, ale i s korzáry.

 • Fascinující Chile a 14 míst, které stojí za návštěvu (2. část)

  Dnes navazujeme na předchozí  seznam míst, o kterých si myslíme, že byste měli při návštěvě Chile navštívit. Věříme, že si je zamilujete a přidáte na seznam cílů, kam se vydat, jde totiž o nezapomenutelné zážitky. Doufáme, že budete chilskou krajinou okouzleni stejně jako my. Zanechte nám komentář, kam byste se vydali nejraději!

 • Fascinující Chile a 14 míst, které stojí za návštěvu (1. část)

  Chile je jednou  z nejdelších zemí na světě. I díky této zvláštní topografii jsou její krajiny jedinečnými místy k návštěvě. Pojďme prozkoumat rozmanitost a jedinečnost přírody – přidejte se k nám na cestě za objevením nejkrásnějších chilských krajin a míst, která prostě musíte vidět!

 • 10 neuvěřitelných míst v Patagonii, která musíte navštívit!

  Patagonie je jedním z nejpůsobivějších míst  v Jižní Americe a jste-li opravdovým cestovatelem, alespoň jednou v životě byste ji měli navštívit. Jde o obrovské území pokrývající část Chile a Argentiny, na které když se podíváte, oněmíte úžasem.