Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Reina Travel / Blog  / Deset skvělých důvodů, proč navštívit střední Ameriku v roce 2018
2 Led

Deset skvělých důvodů, proč navštívit střední Ameriku v roce 2018

  1. Sedm úžasně rozmanitých a vzrušujících zemí, z nichž každá je vymezena unikátní sadou dobrodružství, památek a kvalitních ubytování.
  2. Krátké zeměpisné vzdálenosti, které umožňují snadné cestování v jedné nebo několika zemích, bez dlouhých hodin strávených na cestě.
  3. Skvělý poměr cena/kvalita co se ubytování, služeb a zážitků týče. Střední Amerika nezůstává pozadu za dalšími exotickými destinacemi v Asii, severní Americe nebo v Africe.
  4. Kulturní rozmanitost a široká nabídka aktivit je k dispozici v každé zemi a také v regionu jako celku, díky čemuž je možné uskutečnit vícedenní výlety během dvou až tří týdnů.
  5. Bezpečné hraniční služby, což poskytuje možnost navštívit více než jednu zemi během jedné cesty do střední Ameriky.
  6. Vodní dobrodružství světové úrovně na pacifickém i a karibském břehu: potápění, rybaření, surfování, šnorchlování a mnoho dalších vodních aktivit.
  7. Bezpečné státy, bez občanských či vnějších negativních politických vlivů.
  8. Šestnáct památek UNESCO s místy zastoupenými v každé zemi. Mezi místa patří ostrovy, starověké zříceniny, španělská koloniální města i národní parky.
  9. Naši cestovní experti jsou na dosah ruky v každé zemi a zajistí služby a doporučení aktivit založené pouze na svých osobních zkušenostech a zároveň poskytují 24hodinovou službu během vaší cesty.
  10. CK Reina Travel nabízí profesionální řešení pro náročné cestovatele, kteří chtějí mít personalizované služby, odborné rady a kvalitní dovolenou ve střední a jižní Americe.

Všechny naše zájezdy vám rádi dále upravíme na míru! 

CELÝ TÝM CK REINA TRAVEL VÁM PŘEJE NEZAPOMENUTELNÝ CESTOVATELSKÝ ROK 2018!

3434623631 48b32dda13 O
KOSTARIKA Rafting Pacuare Nahled
Cano Negro
Bunting 1807471 (1)

Vyberete si svůj zájezd do Latinské Ameriky