Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top

Pro firmy

Motivace zaměstnanců a odměňování obchodních partnerů

Incentivní turistika je moderní a jedinečná forma motivace či odměňování zaměstnanců, obchodních partnerů či klientů. Investice do incentivní turistiky vám pomůže k dosažení lepších pracovních výkonů, k zajištění věrnosti vašich obchodních partnerů vaší firmě a zároveň k dosažení větší úspěšnosti vaší společnosti.

Tajemství úspěšných motivačních programů

Toto tajemství známe a rádi ho implementujeme i do vaší firemní cesty! Věnujeme se motivačním incentivním programům již přes 10 let a víme, že každá společnost si žádá své.

Objevte neznámé destinace Latinské Ameriky a tvořte jedinečné zážitky – to je tajemství úspěšných motivačních programů. Exotická atmosféra, mystické kultury, nedotčená příroda či adrenalinové exkurze – rozsah cest na míru CK Reina Travel v Latinské Americe sahá od vzrušujících pobytů v Rio de Janeiru či Buenos Aires, přes relaxační pobyty v nejlepších plážových střediscích až k mimořádným expedicím jako je „Výcvik přežití v poušti“ nebo „Výcvik přežití v amazonském pralese“. Motivujte nezapomenutelnými zážitky z cest!

Máte zájem o exotický výlet a chcete se dozvědět více? Domluvte si s námi schůzku!