Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top

Provizní prodej

Informace pro cestovní agentury: pokud máte zájem prodávat naše zájezdy do Latinské Ameriky vaši klientům, neváhejte nás kontaktovat. Níže najdete několik základních informací.

Postup provizního prodeje

Provizní smlouva

Podepsanou provizní smlouvu ve 2 kopiích zašlete e-mailem na adresu irena@reinatravel.com (popř. poštou na pobočku). Jednu kopii Vám spolu s Koncesní listinou, potvrzením o Pojištění CK proti úpadku a propagačními materiály pošleme podepsanou zpět.

Provizní smlouvu podepisujeme nejpozději s prvním klientem. V takovém případě nám ji pošlete spolu s cestovní smlouvou prvního klienta.

Rezervace

Volná místa jsou v nabízených provizních zájezdech vždy dostupná = pouze je potřeba zjistit dostupnost mezinárodní letenky a jejího aktuálního cenového tarifu. Nikdy se nejedná o chartery, ale o klasické linkové lety.

Ostatní nabízené služby v destinaci (ubytování v kategorii zmíněné v itineráři, výlety, transfery atd.) umíme zajistit vždy bez ohledu na počet osob, tzn. služby jsou vždy dostupné a volné k rezervaci.

Platnost nezávazné rezervace je max. 7 dní.

Přihlášení a cestovní smlouva

Cestovní smlouvu podepsanou klientem a vámi se všemi vyplněnými údaji včetně způsobu platby a nástupního místa nám obratem zašlete e-mailem.

Záloha a doplatek

Po obdržení podepsané cestovní smlouvy vám vystavíme potvrzení objednávky s rozpisem plateb (záloha 50 % ze základní ceny zájezdu bez doplňkových služeb a doplatek).

Záloha musí být uhrazena nejpozději do 7 pracovních dnů od podpisu cestovní smlouvy, doplatek od provizního prodejce pak nejpozději 6 týdnů před odjezdem zájezdu.

Pokud nebudou záloha nebo doplatek zaplaceny v požadovaných termínech, klient ztrácí nárok na místo na zájezdu.

Další komunikace včetně posílání pokynů k zájezdu nebo storna probíhá výhradně mezi CK Reina Travel a klientem.

Provize

Provize bude vyčíslena na potvrzení objednávky, které vám pošleme po obdržení cestovní smlouvy. Po odjetí zájezdu nám zašlete fakturu s částkou provize.

Provize se vyplácí pouze za skutečně prodaná, zaplacená a čerpaná místa na zájezdech. Provize činí 10% ze základní ceny zájezdu bez ceny letenky a bez doplňkových služeb.

Pokud provizní prodejce během jedné sezóny (6 po sobě jdoucích měsíců) dodá 10 klientů a více, může si zažádat o zvýšení provize na 12% ze základní ceny zájezdu bez ceny letenky. Na provizi 12% bude mít pak nárok i v dalších sezonách. Provize 12% se nevyplácí zpětně.

Dokumenty ke stažení

Cestovní smlouva

Smlouva o provizním prodeji

Garanční list

Všeobecné smluvní podmínky

Koncese

Máte zájem o exotický výlet a chcete se dozvědět více? Domluvte si s námi schůzku!