Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

O nás

Naše historie

Cestovní kancelář Reina Travel se již od roku 2006 specializuje na zajišťování individuálních a skupinových cest na míru a v privátním provedení do exotických destinací pro náročnou klientelu.

Náš tým

Náš tým“designérů“ vašich cest procestoval všechny destinace a na vlastní kůži jsme pro vás vše osobně vyzkoušeli, objeli, zažili, viděli a domluvili… bezpečně víme, co doporučit a čemu se vyhnout. Každý cestovatel má svůj vlastní profil: rodiny, svatební cesty, firemní cesty a i tak každý z vás chce „svou“ perfektní dovolenou. Naše přidaná hodnota spočívá v tom, že přesně víme, komu co nabídnout a jak to spolehlivě zajistit.

Místní zastoupení

Ve všech destinacích jsou vám k dispozici naše místní zastoupení a naši kolegové budou vám osobně k ruce ve všem, co budete potřebovat, s asistencí 24/7.

Františka Křížka 32, Praha 7

Telefon: +420 777 299 701

E-mail: info@reinatravel.com

Otevírací doba: PON – SOB 9:00 – 18:00

Osobní schůzky dle domluvy kdykoli.

Individuální příprava každé cesty

Před cestou i během Vaší cesty máte k dispozici osobního cestovního asistenta, který řeší všechny vaše požadavky. Je možné se domluvit na schůzkách potřebných k přípravě cesty ve vašem zaměstnání či oblíbené kavárně, kam se vám rádi přiblížíme pro úsporu vašeho času. Také jsme schopni všechny náležitosti před cestou vyřídit pouze po telefonu a emailu.

Tajemství úspěšných cest

Toto tajemství známe a rádi ho implementujeme i do vaší vlastní cesty! Objevte ty nejlepší exotické destinace světa a tvořte vlastní jedinečné zážitky. Exotická atmosféra, mystické kultury, nedotčená příroda, adrenalinové exkurze či relaxace na rajských plážích – rozsah cest privátních na míru je téměř nekonečný.

 

Cestování je jediná věc, za kterou utratíte peníze, ale přesto budete bohatší!

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o exotický výlet a chcete se dozvědět více? Domluvte si s námi schůzku!