Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Rafting na řece Pacuare, Kostarika

Reina Travel / Rafting na řece Pacuare, Kostarika
Poptat zájezd

Rafting na řece Pacuare, Kostarika

8600 Kč

za osobu

Rafting na řece Pacuare je jedinečný zážitek. Projedete se překrásnou exotickou krajinou, pod vodopády, kaňony, vždy obklopeni hustou vegetací, klidná voda bude střídat divočejší, ale vždy v rozumném tempu, které zvládnou i začátečníci raftingu.

Rafting na řece Pacuare

Překrásná středoamerická země Kostarika vás nadchne vším, co zde poznáte a objevíte. Země rozkládající se od Pacifiku je Karibiku, pouhých 200 km na šířku. Je to ráj na zemi, jak napovídá doslovný překlad názvu země Costa Rica neboli „bohaté pobřeží“. Naleznete zde slunce 365 dní v roce, snové pláže, lákavá dobrodružství, exotickou přírodu, aktivní i vyhaslé vulkány, termální přírodní koupele, kulturní bohatství a hlavně milé a vřelé místní obyvatele. Můžete poznávání Kostariky pojmout v relaxačním a odpočinkovém duchu nebo se nechat strhnout některou z adrenalinových aktivit, které se nachází na každém kroku. Každý zde objeví svou nepřekonatelnou Kostariku.

Rafting na řece Pacuare je jedinečný zážitek. Projedete se překrásnou exotickou krajinou, pod vodopády, kaňony, vždy obklopeni hustou vegetací, klidná voda bude střídat divočejší, ale vždy v rozumném tempu, které zvládnou i začátečníci raftingu. Na každém člunu je místní průvodce, který zná výborně tuto řeku a okolí, proškolen v první pomoci apod. Základní znalost angličtiny nebo španělštiny pro tento pobyt nutná.

Destinace
Kostarika
Typ zájezdu
Poznávací balíček
Celková cena
8 600 Kč
Délka zájezdu
2 dny
Odjezd
San José
Strava
Plná penze

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

1 x ubytování, kategorie hotel 3* se snídaní v Lodge de Ríos Tropicales

Exkurze/rafting zajištěno s odborným anglicky mluvícím průvodcem + asistenční člun během plavby

Zapůjčení veškerého vybavení k raftingu a proškolení odborným průvodcem

Transfery San José - řeka Pacuare a zpět

Strava zmíněná v itineráři (plná penze)

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Kostarika a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Ubytování v San José (na přání zajistíme)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  San José – řeka Pacuare

  Ráno budete vyzvednuti ve všem hotelu v San José a transfer vás poveze vstříc vašemu raftingovému dobrodružství přes Národní Park Braulio Carrillo směrem ke karibskému pobřeží. V centru Ríos Tropicales vám bude servírována chutná karibská snídaně a také zde budete krátce proškoleni s ohledem na náročnější rafting na řece Pacuare, dozvíte se veškeré důležité informace, které budete v průběhu dne potřebovat (nutná alespoň základní angličtina nebo španělština). Poté obdržíte veškerou potřebnou výbavu k raftingu (helmy, vesty atd.) a pojedete do přístavu San Martin, kde se již dostáváte k samotnému raftingu. Po průjezdu celého úseku se dostanete k Lodge de Ríos Tropicales, kde se vylodíte a ubytujete. Pozdější odpoledne můžete věnovat průzkumu okolního deštného pralesa nebo relaxu v hamace na terase vaší Lodge za poslechu všudy obklopující džungle.
  • Oběd a večeře zajištěna v Lodge de Ríos Tropicales (zahrnuto v ceně programu).
  • Ubytování v Lodge de Ríos Tropicales, hotel kategorie 3*- 4* se snídaní.
  2

  Řeka Pacuare

  Po snídani bude následovat opět krátké proškolení před dalším úsekem této řeky, který je podstatně rychlejší než předchozí den. Užijete si ještě více vodopádů, peřejí, ale i malých ostrůvků a přírodních lagun. Tento den bude zkrátka nezapomenutelný! Sjížděný úsek bude zakončen v Siquirres, kde vás také bude očekávat transfer, který vás zaveze zpět do San José.
  • Po cestě je zajištěn oběd (zahrnutý v ceně programu).
  • Po příjezdu do San José, dle vašeho osobního itineráře cesty bude následovat buď návrat zpět do Evropy či přelet do jiné destinace ve Střední či Jižní Americe nebo transfer do hotelu v San José odkud pak můžete pokračovat do další destinace po Kostarice.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se