Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Privátní cesta Panamou

Poptat zájezd

Privátní cesta Panamou

99710 Kč

za osobu

Klenot mezi všemi panamskými pobyty! Samozřejmostí jsou privátní transfery auty s klimatizací a privátní exkurze s vaším vlastním průvodcem. Zájezd vám odhalí Panamu v celé své kráse.

Privátní cesta Panamou

INDIVIDUÁLNÍ ZÁJEZD – TERMÍN DLE POŽADAVKU – CELOROČNĚ

Klenot mezi všemi panamskými pobyty! Samozřejmostí jsou privátní transfery auty s klimatizací a privátní exkurze s vaším vlastním průvodcem. Zájezd vám odhalí Panamu v celé své kráse. Pouze vám, vaším tempem a se vším pohodlím. V Panamě je daleko více fascinujících věcí než pouze její průplav, i když i ten je kolosální. Nicméně fauna a flóra, tropické a deštné lesy, exotická zvířata na každém kroku, všudy přítomné kontrasty civilizace, ať už se jedná o kulturu indiánských komunit ve srovnání s metropolitním životem ve výškových budovách Panama City nebo kontrast životního stylu tak pohodového na karibské straně Panamy a hospodářského a pracovitého způsobu života na opačné straně země u pobřeží Pacifiku. Vysokohorské vulkány téměř stále zahalené v oblacích mraků a věčně slunečné pláže Karibiku. Vyšperkované historické koloniální stavby a chýše indiánů. Kontrastů, které vás ve vás zanechají skutečný pocit poznání této kultury, je v Panamě nepřeberně.

Destinace
Panama
Typ zájezdu
Poznávací okruh
Celková cena
99 710 Kč
Délka zájezdu
12 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha

Galérie zájezdu

Cena zahrnuje

10 nocí ubytování, kategorie hotel 3-4* se snídaní

Mezinárodní letenky Evropa (Praha nebo Vídeň) – Panama a zpět do výše 23.000 czk

Místní letenky na veškeré vnitrostátní přelety zmíněné v itineráři

Privátní transfery (auto s klimatizací) zmíněné v programu

Setkání s místním zástupcem pro předání informačních materiálů a podrobného itineráře

Vstupné do Národních Parků zmíněných v itineráři

Privátní exkurze s vlastním průvodcem v angličtině zmíněných v itineráři

Obědy a večeře zmíněné v itineráři jsou součástí ceny pobytu

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuálního příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet do Panama City

  Přílet do Panama City, uvítání na letišti naším místním zástupcem a privátní transfer autem s klimatizací do vašeho hotelu.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní.
  2

  Národní Park Chagres – setkání s indiánskou komunitou Embera

  Brzy ráno vás vyzvedne soukromý průvodce v lobby vašeho hotelu a následně privátním transferem pojedete do El Corotu. Na břehu jezera Madden se nalodíte na motorovou piraguu (kanoe z vydlabaného kmene) a poplujete po řece Charges do vesničky indiánského kmene Embera. Loďkou budete projíždět rozlehlým Národním Parkem Charges. Návštěva právě této indiánské vesnice je o něco více než pouhá turistická atrakce Panamy. Je to cesta do života kmene, který si dovedl udržet své tradiční hodnoty a zvyky i během posledních 600 let po španělské kolonizaci, i přes vlivy moderní doby. Embera je jedním ze 7 indiánských kultur, které stále žijí na území Panamy. Tradiční ruční výroba látek a jejich barvení, košíků, masek, vytesávání předmětů a sošek z exotického dřeva. Tradiční Emberský oběd (incl.), tradiční emberská hudba s jejich tancem. Poté transfer zpět do hotelu do Panama City.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní.
  3

  Souostroví San Blas

  Brzy ráno budete mít připraven transfer z hotelu na letiště s vnitrostátními lety a čeká vás krátký přelet na úchvatné souostroví San Blas (přelet cca 30-40 min). Přelet zahrnut v ceně pobytu. Po privátním transferu z letiště vás motorová piragua dopraví na okouzlující Lodge dle vašeho výběru. Poté budete mít možnost navštívít indiánskou komunitu Kuna a zdejší malebné pláže. Pobyt zahrnuje oběd a večeři, zdejší čerstvé mořské plody (na přání možnost změny).
  • Ubytování Lodge dle výběru, San Blas.
  4

  Souostroví San Blas

  Po snídani na čerstvém karibském vzduchu byste si neměli nechat ujít možnost šnorchlováni u zdejších překrásných korálových útesů! Poté můžete relaxovat na zdejších bílých plážích nebo v některé ze zavěšených hamak ve stínu palmy. Pobyt zahrnuje oběd a večeři, zdejší čerstvé mořské plody (na přání možnost změny).
  • Ubytování Lodge dle výběru, San Blas.
  5

  Panama City

  Brzy ráno vás bude čekat návrat ze San Blas zpět do Panama City. Opět pojedete motorovou piraguou z ostrovů a poté krátký přelet do hlavního města. Přelet zahrnut v ceně pobytu.  Vždy bude přistaveno privátní auto pro váš transfer. Odpoledne můžete využít k některé z fakultativních aktivit jako je například prohlídka historického centra s průvodcem.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní.
  6

  Mlžný les Chiriquí

  Brzy ráno vás privátní transfer doveze na letiště vnitrostátních letů a bude následovat přelet do města David, poblíž hranice s Kostarikou. Následuje privátní transfer do malebné horské krajiny, do městečka Boquete. Odpoledne budete moci využít k objevování okolí, můžete se vydat po některé z mnoha horských stezek. Budete mít k dispozici několik fakultativních možností, vydat se po horských stezkách s průvodcem, jízda na koních, nebo tolik oblíbené canopy adventure (zavěšená jízda v popruzích na laně ve výšce nad korunami stromů), rafting nebo poznávací coffee tour do místní pražírny kávy.
  • Ubytování Boquete, hotel 3-4* se snídaní.
  7

  Boquete – vulkán Baru

  Po snídani půjdete prozkoumat stezky v okolí vulkánu Baru společně s vaším soukromým průvodcem. Budete mít příležitost vidět těžko zastižitelného krásného ptáka Kvesala chocholatého v těchto horách, které jsou také domovem orchidejí. Během cesty si najdete vhodné místo na piknik (zahrnutý v ceně pobytu). V podvečer návrat do hotelu.
  • Ubytování Boquete, hotel 3-4* se snídaní.
  8

  Bocas del Toro

  Brzy ráno začne nezapomenutelná cesta přes hory s mnoha panoramatickými výhledy až dolů k pobřeží Karibiku. Během jednoho dne budete mít možnost porovnat jak rychle se mění ráz krajiny zároveň s nadmořskou výškou a teplotou okolního vzduchu. Tato cesta vaším privátním autem s klimatizací bude trvat 4-5 hodin. Během cesty bude možné několikrát zastavit v případě vašeho přání pro vyfocení úchvatných záběrů krajiny apod. Transfer vás zaveze do vašeho hotelu v Bocas del Toro.
  • Ubytování Bocas del Toro, hotel 3-4* se snídaní.
  9

  Bocas del Toro

  Po snídani vyjedete na exkurzi do Národního Parku Bastimentos Marina. Zde bbudete moci také šnorchlovat, pobýt na pláži a vychutnáte si karibský oběd na čerstvém vzduchu. Dále je možné fakultativně vaše zážitky doplnit o potápění či návštěvu některé další indiánské komunity.
  • Ubytování Bocas del Toro, hotel 3-4* se snídaní
  10

  Panama City

  Po snídani bude následovat návrat do hlavního města Panama City. Volné odpoledne k odpočinku, posledním nákupům či návštěvě historického centra nebo Panamského průplavu.
  • Ubytování Panama City, hotel 3-4* se snídaní
  11

  Odlet

  Snídaně a poté dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Odbavení a odlet.
  12

  Přílet do Prahy

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se