Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček NP Manuel Antonio, Kostarika

Reina Travel / Balíček NP Manuel Antonio, Kostarika
Poptat zájezd

Balíček NP Manuel Antonio, Kostarika

11900 Kč

za osobu

Národní Park na pobřeží Tichého oceánu skrývá neuvěřitelné krásy přírody, jak na povrchu země, tak pod vodou oceánu. Kanoí projedete klidnými vodami mezi malými ostrůvky, uvidíte nejrůznější druhy vodních ptáků, budete moci několikrát šnorchlovat.

Balíček NP Manuel Antonio

Překrásná středoamerická země Kostarika vás nadchne vším, co zde poznáte a objevíte. Země rozkládající se od Pacifiku je Karibiku, pouhých 200 km na šířku. Je to ráj na zemi, jak napovídá doslovný překlad názvu země Costa Rica neboli „bohaté pobřeží“. Naleznete zde slunce 365 dní v roce, snové pláže, lákavá dobrodružství, exotickou přírodu, aktivní i vyhaslé vulkány, termální přírodní koupele, kulturní bohatství a hlavně milé a vřelé místní obyvatele. Můžete poznávání Kostariky pojmout v relaxačním a odpočinkovém duchu nebo se nechat strhnout některou z adrenalinových aktivit, které se nachází na každém kroku. Každý zde objeví svou nepřekonatelnou Kostariku.

Národní Park na pobřeží Tichého oceánu skrývá neuvěřitelné krásy přírody, jak na povrchu země, tak pod vodou oceánu. Kanoí projedete klidnými vodami mezi malými ostrůvky, uvidíte nejrůznější druhy vodních ptáků, budete moci několikrát šnorchlovat.

Destinace
Kostarika
Typ zájezdu
Pobyt u moře
Celková cena
11 900 Kč
Délka pobytu
3 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
San José

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

2 noci ubytování, kategorie hotel 3* se snídaní v Manuel Antonio NP

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč. anglicky/španělsky mluvícího průvodce

Transfery na zmíněné exkurze v itineráři a zpět

Strava zmíněná v itineráři (snídaně každý den, oběd 2.den)

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Kostarika a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  San José – Národní Park Manuel Antonio

  Přílet do San José, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do hotelu v NP Manuel Antonio. Cesta bude trvat přibližně 1 hodinu. Volné odpoledne k vlastnímu průzkumu okolí či koupání v Pacifiku. Také máte možnost vyplnění odpoledne některou z našich fakultativních nabídek v této oblasti.
  • Ubytování  v Manuel Antonio, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  2

  Kayaking a šnorchlování

  Tento den je vyhrazen k poznání zdejších neuvěřitelných krás přírody, jak na povrchu země, tak pod vodou oceánu. Po snídani vás vyzvedne váš místní průvodce a nejprve se nalodíte do kanoí a pojedete klidnými vodami, krásnými zákoutími, budete projíždět mezi malýmí ostrůvky kde uvidíte nejrůznější druhy vodních ptáků. Během cesty budete mít také příležitost několikrát šnorchlovat. Poté navštívíte malbnou pláž Bisanz, kde budete mít další příležitost ke šnorchlování a pozorování ryb, mořských hvězdic a mořských želv. V poledne se odeberete do přístvu, kde vás bude čekat chutný oběd. Později odpoledne návrat do hotelu.
  • Ubytování  v Manuel Antonio, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  3

  Návrat do San José (nebo přejezd do další destinace v Kostarice, dle vašeho plánu)

  Po snídani vás transfer zaveze zpět do hlavního města San José k vašemu odletu do Evropy či přeletu do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu. Je možné tento transfer využít k přejezdu do jiné destinace v Kostarice v případě pokračování vaší dovolené v této zemi.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se