Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Monteverde, Kostarika

Reina Travel / Balíček Monteverde, Kostarika
Poptat zájezd

Balíček Monteverde, Kostarika

8900 Kč

za osobu

Pobyt v městečku v horách mlžného pralesa, Monteverde neboli „zelená hora“ vás zavede na zdejší kávové plantáže, kde se dozvíte vše o pěstování a zpracování různých druhů kávy, budete zavedeni na trek do mlžného lesa…

Balíček Monteverde

Překrásná středoamerická země Kostarika vás nadchne vším, co zde poznáte a objevíte. Země rozkládající se od Pacifiku je Karibiku, pouhých 200km na šířku. Je to ráj na zemi, jak napovídá doslovný překlad názvu země Costa Rica neboli „bohaté pobřeží“. Naleznete zde slunce 365 dní v roce, snové pláže, lákavá dobrodružství, exotickou přírodu, aktivní i vyhaslé vulkány, termální přírodní koupele, kulturní bohatství a hlavně milé a vřelé místní obyvatele. Můžete poznávání Kostariky pojmout v relaxačním a odpočinkovém duchu nebo se nechat strhnout některou z adrenalinových aktivit, které se nachází na každém kroku. Každý zde objeví svou nepřekonatelnou Kostariku.

Pobyt v městečku v horách mlžného pralesa, Monteverde neboli „zelená hora“ vás zavede na zdejší kávové plantáže, kde se dozvíte vše o pěstování a zpracování různých druhů kávy, budete zavedeni na trek do mlžného lesa a také se projdete po závěsných mostech v přírodní rezervaci Selvatura, tzv.chůze v oblacích, odkud máte nespočet příležitostí k pozorování zdejší fauny a flóry.

Destinace
Kostarika
Typ pobytu
Poznávací balíček
Celková cena
8 900 Kč
Délka pobytu
3 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
San José

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

2 noci ubytování, kategorie hotel 3* se snídaní v Monteverde

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč. anglicky/španělsky mluvícího průvodce

Transfery na zmíněné exkurze v itineráři a zpět

Strava zmíněná v itineráři (snídaně každý den, oběd 2.den)

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Kostarika a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  San José – Monteverde

  Přílet do San José, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do Monteverde (v doslovném překladu „zelená hora“), městečko v horách s příjemným mírným klimatem díky husté  vegetaci mlžného lesa. Cesta z hlavního města San José bude trvat přibližně 4 hodiny. Odpoledne vás průvodce vyzvedne v hotelu a budete mít jedinečnou možnost poznat fungování zdejší kávové plantáže na soukromé farmě Don Juan. Dozvíte se mnoho zajímavostí o pěstování kávy, různých druzích a chutích, jejím zpracování a samozřejmě budete moci ochutnat a porovnat několik druhů této nesmrtelné rostliny.
  • Ubytování v Monteverde, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  2

  Závěsné mosty Selvatura

  Po snídani začne vaše dobrodružství v horách, tzv.“chůze v oblacích“. Váš průvodce vás vyzvedne v hotelu a zaveze vás do soukromé přírodní rezervace Selvatura. Zde o krátkém zaškolení ohledně chování na závěsných mostech, se vydáte na 3km trasu, která vede v úrovni vrcholků stromů, tedy téměř v oblacích a vše uvidíte trochu jinak z ptačí perspektivy. Některé mosty jsou pouze 50m nad zemí, některé až 170m nad zemí díky tomu, že vedou nad údolím apod. Během vaší cesty budete moci v klidu pozorovat nejrůznější druhy ptáků a zvířat. Po obědě (zahrnutý v ceně) budete mít volný zbytek odpoledne. Je možné ho vyplnit některou z našich fakultativních nabídek v této oblasti.
  • Ubytování v Monteverde, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  3

  Návrat do San José (nebo přejezd do další destinace v Kostarice, dle vašeho plánu)

  Po snídani vás transfer zaveze zpět do hlavního města San José k vašemu odletu do Evropy či přeletu do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu. Je možné tento transfer využít k přejezdu do jiné destinace v Kostarice v případě pokračování vaší dovolené v této zemi.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se