Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček národní park Tortuguero, Kostarika

Reina Travel / Balíček národní park Tortuguero, Kostarika
Poptat zájezd

Balíček národní park Tortuguero, Kostarika

10900 Kč

za osobu

Překrásná středoamerická země Kostarika vás nadchne vším, co zde poznáte a objevíte. Země rozkládající se od Pacifiku je Karibiku, pouhých 200 km na šířku.

Balíček národní park Tortuguero

Překrásná středoamerická země Kostarika vás nadchne vším, co zde poznáte a objevíte. Země rozkládající se od Pacifiku je Karibiku, pouhých 200 km na šířku. Je to ráj na zemi, jak napovídá doslovný překlad názvu země Costa Rica neboli „bohaté pobřeží“. Naleznete zde slunce 365 dní v roce, snové pláže, lákavá dobrodružství, exotickou přírodu, aktivní i vyhaslé vulkány, termální přírodní koupele, kulturní bohatství a hlavně milé a vřelé místní obyvatele. Můžete poznávání Kostariky pojmout v relaxačním a odpočinkovém duchu nebo se nechat strhnout některou z adrenalinových aktivit, které se nachází na každém kroku. Každý zde objeví svou nepřekonatelnou Kostariku.

Destinace
Kostarika
Typ pobytu
Poznávací okruh
Celková cena
10 900 Kč
Délka pobytu
3 dny
Strava
Plná penze
Odjezd
San José

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

2 noci ubytování, kategorie hotel 3* se snídaní v Tortuguero NP

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč. anglicky/španělsky mluvícího průvodce

Transfery na zmíněné exkurze v itineráři a zpět

Strava zmíněná v itineráři (snídaně každý den, obědy a večeře del itineráře bez nápojů)

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Kostarika a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  San José – Národní Park Tortuguero

  Přílet do San José, uvítání na letišti naším místním zástupcem. Bude následovat transfer přes Národní Park Braulio Carrillo a město Guápiles. Dále budete pokračovat okolo banánových plantáží až do přístavu Pavona. Zde se nalodíte na motorový člun, který vás zaveze do vašeho hotelu v karibských vodách Tortuguero.  Po příjezdu do hotelu si budete moci vychutnat deliciózní karibský oběd (zahrnuto v ceně programu). Během odpoledne navštívíte s vaším průvodcem zahradu s mnoha druhy motýlů, žab a akvárii. V podvečer můžete jít na vlastní průzkum tohoto ospalého městečka s typicky karibskou náladou. Po návratu budete mít připravenou typickou karibskou večeři (zahrnuto v ceně programu). V období od června do září můžete vyjít na noční výpravu a pozorovat připlutí želv na zdejší pláže.
  • Ubytování  v Tortuguero, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  2

  Trek deštným pralesem nebo tour vodními kanály

  Tento den je vyhrazen k treku deštným pralesem za asistence vašeho lokálního průvodce. Ocitnete se tváří v tvář zdejší džungli a budete mít nesčetně příležitostí setkat se se zvířaty jako opice, leguáni, lenochodi a nejrůznějšími druhy exotických ptáků. Na oběd se vrátíte do hotelu (zahrnut v ceně programu) a během odpoledne vyplujete na vodní tour po zdejších kanálech, objevíte zdejší různorodost fauny a flóry. V podvečer návrat do hotelu a večeře (zahrnutá v ceně programu).
  • Ubytování  v Tortuguero, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  3

  Návrat do San José (nebo přejezd do další destinace v Kostarice, dle vašeho plánu)

  Po snídani vás motorový člun zaveze zpět do přístavu Pavona a odtud bude připraven transfer  zpět přes město Guápiles, kde budete mít oběd (zahrnuto v ceně programu) a dále pojedete do hlavního města San José k vašemu odletu do Evropy či přeletu do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu. Je možné tento transfer využít k přejezdu do jiné destinace v Kostarice v případě pokračování vaší dovolené v této zemi.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se