Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček dobrodružství v džungli, Kostarika

Reina Travel / Balíček dobrodružství v džungli, Kostarika
Poptat zájezd

Balíček dobrodružství v džungli, Kostarika

29000 Kč

za osobu

Je to ráj na zemi, jak napovídá doslovný překlad názvu země Costa Rica neboli „bohaté pobřeží“. Naleznete zde slunce 365 dní v roce, snové pláže, lákavá dobrodružství, exotickou přírodu, aktivní i vyhaslé vulkány, termální přírodní koupele…

Balíček dobrodružství v džungli

Překrásná středoamerická země Kostarika vás nadchne vším, co zde poznáte a objevíte. Země rozkládající se od Pacifiku je Karibiku, pouhých 200 km na šířku. Je to ráj na zemi, jak napovídá doslovný překlad názvu země Costa Rica neboli „bohaté pobřeží“. Naleznete zde slunce 365 dní v roce, snové pláže, lákavá dobrodružství, exotickou přírodu, aktivní i vyhaslé vulkány, termální přírodní koupele, kulturní bohatství a hlavně milé a vřelé místní obyvatele. Můžete poznávání Kostariky pojmout v relaxačním a odpočinkovém duchu nebo se nechat strhnout některou z adrenalinových aktivit, které se nachází na každém kroku. Každý zde objeví svou nepřekonatelnou Kostariku.

Naše dobrodružství v džungli prožijete v nádherném Národním Parku Piedras Blancas, který je obklopen tisíci hektary panenského deštného pralesa. Jeden den strávíte trekem s vlastním průvodcem nádhernou a tajemnou džunglí a další den se můžete až na místě rozhodnout, zda vám bude lépe v sedle koně nebo na horském kole a podle toho se bude odvíjet náplň vašeho dne. Poznáte neuvěřitelné množství exotických rostlin, květin a stromů a neméně různých druhů motýlů, hmyzu, ptáků, žab, opic a dalších zvířat.

Destinace
Kostarika
Typ pobytu
Poznávací balíček
Celková cena
28 900 Kč
Délka pobytu
4 dny
Strava
Plná penze
Odjezd
San José

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

3 noci ubytování, kategorie hotel 3* se snídaní v Esquinas Lodge

Vnitrostátní letenky San José – Golfito – San José (váhový limit zavazadla na osobu je 19kg!)

Transfery na zmíněné v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč. anglicky/španělsky mluvícího průvodce

Transfery na zmíněné exkurze v itineráři a zpět

Strava zmíněná v itineráři (plná penze)

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Kostarika a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  San José – Esquinas Rainforest Lodge

  Ráno budete vyzvednuti ve všem hotelu v San José a budete zavezeni na vnitrostátní letiště odkud poletíte do města Golfito. Transfer vás zaveze do hotelu Esquinas Lodge, který je situován nedaleko Národního Parku Piedras Blancas, obklopen tisíci hektary panenského deštného pralesa. Toto místo je ideální pro skutečné milovníky přírody a klidu. Oběd a večeře zajištěno v Esquinas Lodge (zahrnuto v ceně programu).
  • Ubytování v Esquinas Lodge, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  2

  Národní Park Piedras Blancas

  Po snídani vás v hotelu vyzvedne váš místní průvodce, který se o vás postará během celého dne návštěvy NP Piedras Blancas. Trek bude obsahovat nenaročné přírodní stezky a poznáte jak primární, tak sekundární deštný prales se vší faunou a flórou, která k nim patří. Oběd (během treku, box lunch) a večeře zajištěna v Esquinas Lodge (zahrnuto v ceně programu).
  • Ubytování v Esquinas Lodge, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  3

  Výlet na koni nebo na kole

  Ráno si budete moci zvolit možnost, která vám bude lépe vyhovovat pro poznávání okolí a to buď na koni nebo na horském kole. Na každé z možností bude přítomen místní průvodce. Na oběd se vrátíte zpět do hotelu a budete mít volné odpoledne k průzkumu NP či okolí. Oběd a večeře zajištěno v Esquinas Lodge (zahrnuto v ceně programu).
  • Ubytování v Esquinas Lodge, hotel kategorie 3*-4* se snídaní.
  4

  Návrat do San José

  Po snídani vás transfer vyzvedne a zaveze na letiště ve městě Golfito a odtud se vnitrostátním letem vrátíte zpět na letiště do hlavního města San José. Odtud dle vašeho osobního itineráře cesty bude následovat buď návrat zpět do Evropy či přelet do jiné destinace ve Střední či Jižní Americe nebo transfer do hotelu v San José odkud pak můžete pokračovat do další destinace po Kostarice.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se