Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Zájezd Dobrodružství v Panamě vlastním autem

Reina Travel / Zájezd Dobrodružství v Panamě vlastním autem
Poptat zájezd

Zájezd Dobrodružství v Panamě vlastním autem

65520 Kč

za osobu

Objevte celou, exotickou a nespoutanou Panamu! Cestování vlastním autem vám ponechá lákavou svobodu a námi pečlivě připravený itinerář spolu s asistencí lokálních zástupců 24 h na telefonu, vám dodá nepostradatelnou jistotu.

Zájezd Dobrodružství v Panamě vlastním autem

INDIVIDUÁLNÍ ZÁJEZD – TERMÍN DLE POŽADAVKU – CELOROČNĚ

Objevte celou, exotickou a nespoutanou Panamu! Cestování vlastním autem vám ponechá lákavou svobodu a námi pečlivě připravený itinerář spolu s asistencí lokálních zástupců 24 h na telefonu, vám dodá nepostradatelnou jistotu. V Panamě stojí za vidění daleko více věcí než její průplav, i když i ten je kolosální. Nicméně panamská fauna a flóra, tropické a deštné lesy, nejrozmanitější exotická zvířata na každém kroku, všudy přítomné kontrasty civilizace, ať už se jedná o kulturu indiánských komunit ve srovnání s metropolitním životem ve výškových budovách Panama City nebo kontrast životního stylu tak pohodového na karibské straně Panamy a hospodářského a pracovitého způsobu života na opačné straně země u pobřeží Pacifiku. Vysokohorské vulkány téměř stále zahalené v oblacích mraků a věčně slunečné pláže Karibiku. Vyšperkované historické koloniální stavby a chýše indiánů. Kontrastů, které vás ve vás zanechají skutečný pocit poznání této kultury, je v Panamě nepřeberně.

Destinace
Panama
Typ zájezdu
Poznávací okruh
Celková cena
69 990 Kč
Délka zájezdů
10 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha

Galérie zájezdu

Cena zahrnuje

8 x ubytování, kategorie hotel 3-4* se snídaní

Mezinárodní letenky Praha (nebo Vídeň) – Panama City a zpět (do výše 23.000 czk vč. letištních tax)

Večeře a obědy ve dnech specifikovaných v itineráři

Privátní transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Setkání s místním zástupcem pro předání informačních materiálů a podrobného itineráře

Zapůjčení auta

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuálního příletu

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet do Panama City

  Přílet do Panama City, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu. Dostanete veškeré materiály potřebné pro vaší další cestu, mapu s vyznačením vaší cesty, detailně zpracovaný itinerář, potřebné informace o Panamě.
  • Ubytování v hotelu, Panama City.
  2

  Soberania Národní Park

  Dnes ráno vám přistaví do vašeho hotelu zapůjčené auto. Zároveň dostanete veškeré materiály potřebné pro vaší další cestu, mapu s vyznačením vaší cesty, detailně zpracovaný itinerář, potřebné informace o Panamě. Jako první pojedete do Národního Parku Soberania, kde poznáte město Gamboa, zahrady Summit a dojdete k Rainforest Discovery Center, kde budete moci z ještě větší blízkosti odhalit další tajemství deštného pralesa.
  • Ubytování v hotelu dle vašeho výběru: Radisson Summit Golf Resort nebo Gamboa Rainforest Resort nebo Canopy Tower Ecolodge.
  3

  Deštný prales

  Z vašeho hotelu pojedete zapůjčeným autem do Soberania Národního Parku, který již trošku znáte z předchozího dne. Dnes budete objevovat deštný prales zblízka lehkým trekem po jeho přírodních stezkách. Doporučená je Pipeline Road nebo Plantation Road. Národní Park Soberania je spojen s Metropolitním Národním parkem. V obou parcích můžete samostatně využít přírodní stezky k pozorování zdejší nezaměnitelné fauny a flóry nebo můžete zvolit některý z fakultativních výletů z nabídky vašeho hotelu a parky poznat v doprovodu specializovaného průvodce společně s některou z nabízených aktivit.
  • Ubytování ve zvoleném hotelu (stejný jako předchozí noc).
  4

  Portobelo, Isla Grande, Pacifik

  Přejeďte Isthmus (nejužší část pevniny v Panamě) ke Karibiku. Zastavte se v Portobelo, kde uvidíte ruiny koloniálních staveb španělských dobyvatelů a také zbytky opevnění z dob pirátů jako byl snad nejznámější Sir Francis Drake. Poté se můžete vydat do pobřežního městečka La Guairá nebo můžete řídit na opačnou stranu k Pacifiku, kde se ubytujete v jednom z krásných resortů. Zahrnuta večeře a hotel dle vašeho výběru.
  5

  Karibik – provicie Colon nebo Pacifická strana a její pláže

  Objevte fascinující pláže během vašeho volného dne nebo můžete využít některé z fakultativních aktivit, vyjížďky lodí nebo  šnorchlování u korálových útesů. Večeře a ubytování v hotelu dle vašeho výběru (stejný jako předchozí den).
  6

  Cocle, Posada del Cerro La Vieja, Los Mandarinos nebo „Rajské údolí“ El Valle Park Eden

  Pojedete na pacifickou stranu Panamy do Posada del Cerro La Vieja, která spojuje dvě horské oblasti Escaliche a Valle del Anton. La Posada je také součástí ekologického projektu ve Střední Americe na ochranu zvěře ve volné přírodě. Během dne zahrnut v ceně oběd i večeře.
  • Ubytování v La Posada del Cerro La Vieja.
  7

  Posada del Cerro La Vieja nebo „Rajské údolí“ El Valle Park Eden

  Lehký trek po přírodních stezkách neobyčejně malebných hor nebo se můžete věnovat relaxu  při koupeli u výjimečného z 30-ti metrů padajícího vodopádu. Během dne zahrnut v ceně oběd i večeře.
  • Ubytování v La Posada del Cerro La Vieja.
  8

  Panama City

  Cestou zpět do Panama City si můžete zastavit na mnoha překrásných pacifických pláží. V podvečer návrat do hotelu v Panama City a vrácení vypůjčeného auta.
  9

  Odlet z Panama City

  Snídaně a poté dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště.
  • Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.
  10

  Přílet do Prahy

  Konec služeb.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se