Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Panama Fun-Adventure

Reina Travel / Balíček Panama Fun-Adventure
Poptat zájezd

Balíček Panama Fun-Adventure

44720 Kč

za osobu

Ideální pobyt pro poznání Panamy a jejích největších zajímavostí! Skvěla kombinace historie, přírody, indiánských komunit a odpočinku na překrásných pacifických plážích.

Balíček Panama Fun-Adventure

Ideální pobyt pro poznání Panamy a jejích největších zajímavostí! Skvěla kombinace historie, přírody, indiánských komunit a odpočinku na překrásných pacifických plážích. Pro vaše maximální pohodlí a nezávislost vašeho cestování jsou samozřejmostí privátní transfery auty s klimatizací. Zájezd vám odhalí Panamu v celé své kráse. V Panamě je daleko více fascinujících věcí než pouze její průplav, i když i ten je kolosální. Nicméně fauna a flóra, tropické a deštné lesy, exotická zvířata na každém kroku, všudy přítomné kontrasty civilizace, jako například kultura indiánských komunit ve srovnání s metropolitním životem ve výškových budovách Panama. Tato země ve vás zanechá věčnou vzpomínku.

Destinace
Panama
Typ zájezdu
Poznávací balíček
Celková cena
44 900 Kč
Délka zájezdu
9 dní
Strava
Snídaně
Odjezd
Panama City

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

7 x ubytování, kategorie hotel 3-4* se snídaní

Privátní transfery (auto s klimatizací) zmíněné v programu

Setkání s místním zástupcem pro předání informačních materiálů a mapy

Vstupné do všech Národních Parků zmíněných v itineráři

Privátní exkurze s vlastním průvodcem v angličtině na výletech zmíněných v itineráři

Oběd zmíněný v itineráři ve dni č.4 je zahrnut v ceně pobytu

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuálního příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Panama a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet do Panama City

  Přílet do Panama City, uvítání na letišti naším místním zástupcem a privátní transfer autem s klimatizací do vašeho hotelu.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní, Country Inn & Suites Amador.
  2

  Prohlídka města Panama City

  Na výběr máte dopolední nebo odpolední čas prohlídky.  Vyzvedne vás transfer z vašeho hotelu a nejprve se vydáte do historické části města, které bylo založeno španělskými kolonizátory. Budete moci obdivovat mnoho zachovalých budov v koloniálním stylu, ať italském, španělském nebo francouzském. Dále uvidíte zbytky opevnění města, které tam postavili piráti, kteří se chopili nadvlády ve městě v roce 1671.
  • Návrat do hotelu. Fakultativně možnost rozšíření prohlídky o návštěvu Panamského průplavu a návštěvu zdymadel Miraflores.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní, Country Inn & Suites Amador.
  3

  Trek a výlet lodí na jezeře Gatún

  Brzy ráno začne vaše dobrodružství, privátní exkurze. Místní průvodce vás provede po stezkách deštného pralesa, kde se dozvíte mnoho tajů ohledně jeho úchvatného ekosystému. Poté se vydáte na expedici lodí po jezeře Gatún a po cestě budete mít možnost pozorovat velké množství exotických zvířat: lenochody, krokodýly a mnoho dalších! Strávíte noc zaposloucháni do úžasných zvuků džungle ovšem v bezpečném zázemí Gamboa Rainforest Resortu, kategorie 4*, se snídaní.
  • Fakultativně je možné navštívit také Rainforest Discovery Center.
  4

  Národní Park Chagres a setkání s indiánskou komunitou Embera

  Brzy ráno vás vyzvedne průvodce v lobby vašeho hotelu a následně pojedete do El Corotu, které leží na břehu jezera Madden a nalodíte se na motorovou piraguu (kanoe z vydlabaného kmene) a poplujete po řece Charges do vesničky indiánského kmene Embera. Loďkou budete projíždět rozlehlým Národním Parkem Charges. Návštěva právě této indiánské vesnice je o něco více než pouhá turistická atrakce Panamy. Je to cesta do života kmene, který si dovedl udržet své tradiční hodnoty a zvyky i během posledních 600 let po španělské kolonizaci, i přes vlivy moderní doby. Embera je jedním ze 7 indiánských kultur, které stále žijí na území Panamy. Tradiční ruční výroba látek a jejich barvení, košíků, masek, vytesávání předmětů a sošek z exotického dřeva. Tradiční Emberský oběd (incl.), tradiční emberská hudba s jejich tancem. Poté transfer zpět do hotelu do Panama City.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní, Country Inn & Suites Amador.
  5

  Pláže Pacifiku

  Váš soukromý řidič vás přijede vyzvednout do hotelu a zaveze vás za poznáním ke krásným pacifickým plážím Panamy. Po cestě přejedete famózní „Puente de las Américas“, Most Amerik přes panamský průplav v místě vyústění do Tichého Oceánu. Jak jeho jméno napovídá, tento most jako jediný spojuje dva kontinenty, Střední a Jižní Ameriku, které jsou uměle přerušeny právě Panamským průplavem. Během dne navštívíte sluncem zalité pláže jako Playa Blanca nebo Playa Bonita.
  • Ubytování dle vaší volby v jednom z luxusních resortů této oblasti, kategroie 5* se snídaní: Playa Blanca Beach Resort nebo Intercontinental Playa Bonita nebo Buenaventura Resort.
  6

  Volný den na plážích Pacifiku

  Tento den je vyhrazen pro vaše osobní zájmy, relax, koupání, využití některé nabídky z mnoha nabízených vodních sportů nebo některé jiné fakultativní výlety nabízené vaším hotelem.
  • Ubytování dle vaší volby, stejné jako předchozí noc, v jednom z luxusních resortů této oblasti, kategroie 5* se snídaní: Playa Blanca Beach Resort nebo Intercontinental Playa Bonita nebo Buenaventura Resort.
  7

  Návrat do Panama City

  Dnes vás opět vyzvedne váš řidič v lobby vašeho hotelu a zaveze vás zpět do Panama City.
  • Ubytování v Panama City, hotel 3-4* se snídaní, Country Inn & Suites Amador.
  8

  Odlet

  Snídaně a poté dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště.
  • Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se