Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Rio de Janeiro

Poptat zájezd

Balíček Rio de Janeiro

11900 Kč

za osobu

Famózní Rio de Janeiro je nutné navštívit alespoň jednou v životě a nemusí to být nutně v době karnevalu, protože toto velkoměsto nabízí i bez karnevalu nepřeberné množství aktivit a poznávání.

Balíček Rio de Janeiro

Famózní Rio de Janeiro je nutné navštívit alespoň jednou v životě a nemusí to být nutně v době karnevalu, protože toto velkoměsto nabízí i bez karnevalu nepřeberné množství aktivit a poznávání. Určitě je potřeba na vlastní oči vidět pláže Copacabana a Ipanema, vyjet na Corcovado ke grandiózní soše Krista Spasitele, dále na kopec „Cukrová homole“ odkud se vám naskytne úchvatný výhled na všechny strany a na rozlehlé Rio de Janeiro. Dále stojí za poznání nové a moderní obchodní centrum Ria nebo historická čtvrť Santa Teresa. Během vašeho pobytu v Riu byste si neměli nechat ujít návštěvu některé z mnoha „škol Samby“, je to skutečně nezapomenutelný zážitek a vynahradí vám absenci karnevalu.

Destinace
Brazílie
Typ pobytu
Pobyt u moře
Celková cena
11 900 Kč
Délka pobytu
4 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
Rio de Janeiro

Cena zahrnuje

3 noci ubytování, kategorie hotel 3-4* se snídaní v Rio de Janeiro

Transfery z letišť a na letiště v Riu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce

Potřebné vstupenky na výlety zahrnuté v programu

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuelního příletu do Rio de Janeiro

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa - Brazílie a zpět (zajistíme vaše letenky na základě vaší počáteční a konečné destinace)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu (obědy a večeře)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet do Ria, kde vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Rio de Janeiro.
  2

  • Po snídani vyjedete na polodenní výlet po Riu. Nejprve zamíříte na proslavené Corcovado s Kristem Spasitelem (výška sochy 30m). Odtud uvidíte Rio jako na dlani se všemi jeho plážemi a horami a městskými čtvrtěmi, je to nezapomenutelný pohled. Později budete pokračovat v prohlídce města do Parku Flamengo, Muzea moderního umění, navštívíte historické centrum města, Městské divadlo a Národní knihovnu. Během celého výletu je vám k dispozici místní průvodce, která vám podává odborný výklad.
  • Po prohlídce vás transfer zaveze zpět do vašeho hotelu. Zbytek dne volno k vlastnímu průzkumu města, návštěvě pláží Copacabana nebo Ipanema, které žijí svým vlastním životem... v bikinách, za rytmu samby a s množstvím caipirinhi na každém kroku... zároveň v oblopení bezprostřední blízkosti města. skvělým zážitkem je i vychutnání zdejších steaků v někeré z místních restaurací.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Rio de Janeiro.
  3

  • Tento den bude po vaší snídani v hotelu následovat další polodenní výlet a tentokrát zamíříte na zdejší Pan de Azucar neboli kopec "Cukrová Homole". na úplný vrchol se dostanete lanovkou (zahrnuto v ceně) a odtud budete mít opět skvělý výhled na celé Rio, ovšem úplně z jiného místa než minulý den a proto se může vše zdát relativně jiné a tím pádem skutečně poznáte celé Rio z obou těchto důležitých vrcholků. Druhou část tohoto výletu navštívíta další historické čtvrti Ria, které nebyl v prohlídce předchozí den. Během celého výletu je vám k dispozici místní průvodce, která vám podává odborný výklad.
  • Po prohlídce vás transfer zaveze zpět do vašeho hotelu. Zbytek dne volno k vlastnímu průzkumu města dle preference.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Rio de Janeiro.
  4

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se