Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Cesta Argentinou a Brazilií

Reina Travel / Cesta Argentinou a Brazilií
Poptat zájezd

Cesta Argentinou a Brazilií

67900 Kč

za osobu

Během tohoto zájezdu stihnete navštívit dvě překrásné země jihoamerického kontinentu, Argentinu a Brazílii. Přivítá vás Buenos Aires a oslní vás svou fascinující historií a kulturou tanga, slavné a největší vodopády na světě Iguazú na hranici Argentiny a Brazílie.

Cesta Argentinou a Brazílií

Během tohoto zájezdu stihnete navštívit dvě překrásné země jihoamerického kontinentu, Argentinu a Brazílii.

Přivítá vás Buenos Aires a oslní vás svou fascinující historií a kulturou tanga, slavné a největší vodopády na světě Iguazú na hranici Argentiny a Brazílie vás naprosto ohromí svou velikostí jakožto největší systém vodopádů na Zemi a neméně famózní Rio de Janeiro je nutné navštívit alespoň jednou v životě a nemusí to být nutně v době karnevalu, protože toto velkoměsto nabízí i bez karnevalu nepřeberné množství aktivit a poznávání. Určitě je potřeba na vlastní oči vidět pláže Copacabana a Ipanema, vyjet na Corcovado ke grandiózní soše Krista Spasitele, dále na kopec „Cukrová homole“ odkud se vám naskytne úchvatný výhled na všechny strany a na rozlehlé Rio de Janeiro.

Dále stojí za poznání nové a moderní obchodní centrum Ria nebo historická čtvrť Santa Teresa. Během vašeho pobytu v Riu byste si neměli nechat ujít návštěvu některé z mnoha „škol Samby“, je to skutečně nezapomenutelný zážitek a vynahradí vám absenci karnevalu.

ODLETY DENNĚ. OD 2 OSOB

Destinace
Brazílie, Argentina
Typ zájezdu
Cesta na míru
Celková cena
67 900 Kč
Délka zájezdů
10 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha

Cena zahrnuje

8 nocí ubytování, kategorie hotel 3-4* se snídaní (3 noci ubytování v Buenos Aires, 2 noci ubytování v Iguazú,3 noci ubytování v Rio de Janeiro)

Mezinárodní letenky Praha (nebo Vídeň) – Buenos Aires a zpět Rio de Janeiro - Praha (nebo Vídeň) ndo výše 23.000 czk

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky/španělsky mluvícího průvodce

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuelního příletu do Buenos Aires

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Vstupy do Národních Parků (orientační ceny:NP Iguazu Argentina 25 USD, NP Iguazu Brazílie 15 USD, Corcovado 20 USD)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Doporučená rozšíření

  1

  Buenos Aires a prohlídka města

  Přílet do Buenos Aires, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu. Odpoledne prohlídka města Buenos Aires. Průvodce vás vyzvedne v hotelu a během odpoledne vám odhalí ty nejkrásnější čtvrtě města, jejich tradice, seznámí vás s historií Buenos Aires, odkazem mnoha imigračních etnik, které se usazovaly ve městě v dobách jeho největšího rozvoje. Poznáte kulturu tanga, kulturu honáků dobytka a také kulturu fotbalu jako jednu z hlavních této země. Navštívíte náměstí Plaza del Mayo, malebnou čtvrť San Telmo, La Boca i slavnou uličku Caminito s jejími barevnými domky a tancem tanga na každém rohu. Pokračovat budete do čtvrtě Recoleta a Retiro. Neopomenete ani hrobku opěvované Evity. Návrat do hotelu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires
  2

  Buenos Aires

  Volný den pro vaši relaxaci nebo vlastní poznávání města.  Také můžeme doporučit některý fakultativní výlet, například Delta del Tigre. Tato severní část Buenos Aires je čistě residenční. U Delty se nalodíte na člun a projedete kanály Delty a navštívíte některý z jejích ostrůvků.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  3

  Buenos Aires

  Volný den k relaxaci, poznávání. V Buenos Aires stojí za návštěvu i další čtvrti než pouze ty, které byly zahrnuty v prohlídce města. Určitě doporučujeme novou nejmodernější čtvrť Puerto Madero, dále také Recoleta a Palermo Soho, které je útočištěm všech umělců. Navečer byste neměli opomenout zážitek vášnivého tanga, nejlépe v kombinaci s výbornými argentinskými steaky a temně rudým vínem. Kombinace těchto několika věcí je zahrnuta ve slavností večeři s tango show (fakultativně, vč. transferu z hotelu a zpět).
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  4

  Přelet Buenos Aires – Iguazú, vodopády Iguazú z brazilské strany

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Buenos Aires - Iguazú. V Iguazú vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu. Hned poté pojedete na odpolední návštěvu Parku po brazilské straně. Vzhledem k tomu, že většina kaskád vodopádů se nachází na argentinské straně, tedy právě z brazilské strany je na ně nejlepší výhled.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Iguazú.
  5

  Vodopády Iguazú z argentinské strany

  Exkurze k nejrozlehlejším vodopádům na světě, tento den navštívíte argentinskou stranu. Po vstupu do Národního Parku pojedete nejdříve eko-vláčkem rovnou až k nejbouřlivějšímu místu vodopádů, nazývané La Garganta del Diablo, neboli Chřtán ďábla. Přímo na místě se přesvědčíte o tom, že tomuto místu se nedá přezdívat jinak.  Po dřevěné lávce dojdete až na vyhlídku, která je umístěna přímo nad obrovskou masou do hloubky padajících vod. Budete mít jedinečný výhled a zažijete nezapomenutelnou podívanou. Dále se Národním Parkem prochází po vystavěných dřevěných lávkách v různých výškových úrovních podél celých vodopádů, mezi hustou vegetací, z různých míst budete mít výhled na jiné části vodopádů jak pod vámi, tak naproti vám. Doporučujeme zážitek „Gran Aventura“ (fakultativně):  na plovoucím molu se nalodíte na motorový člun a projedete celý spodní kaňón řeky Iguazú, rozbouřenou vodou proti proudu až k samým padajícím vodopádům, které tak budete moci vidět i zespodu a to tak zblízka, že je pocítíte všude okolo sebe. Po vylodění ze člunu budete pokračovat na otevřeném vozidle 4x4 do okolní džungle. Toto je méně adrenalinová část výletu, ale v klidu vychutnáte exotickou tropickou vegetaci a uvidíte zdejší zvířata jako opice, tukany a další.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Iguazú.
  6

  Iguazú – Rio de Janeiro

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Iguazú – Rio de Janeiro. V Riu vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Rio de Janeiro.
  7

  Rio de Janeiro. Corcovado a prohlídka města

  Na proslavené Corcovado s Kristem Spasitelem (výška 30m) se dostanete historickým elektrickým vláčkem. Odtud uvidíte Rio jako na dlani se všemi jeho plážemi a horami a městskými čtvrtěmi, je to nezapomenutelný pohled. Později budete pokračovat v prohlídce města do Parku Flamengo, Muzea moderního umění, navštívíte historické centrum města, Městské divadlo a Národní knihovnu. Po prohlídce vás transfer zaveze zpět do vašeho hotelu. Zbytek dne volno k vlastnímu průzkumu města dle preference.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Rio de Janeiro.
  8

  Volný den v Riu

  Volný den k poznávání města dle vlastní preference. Fakultativně je možné zařídit další exkurzi v Riu či po okolí, nejlépe však je najmout si místního průvodce, který vám ukáže to o co stojíte právě vy.
  • Ubytování v hotelu kategorie 3-4* se snídaní, Rio de Janeiro.
  9

  Odlet

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.
  10

  Přílet do Prahy

  Konec služeb.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se