Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Vodopády Iguacu

Poptat zájezd

Balíček Vodopády Iguacu

8900 Kč

za osobu

Během tohoto pobytu poznáte fascinující vodopády Iguacu, kterým dominuje La Garganta del Diablo, neboli „chřtán ďábla“, který je tvořen 2,7 km dlouhou lávovou plošinou přes kterou voda přepadá až do 70 m hloubky.

Balíček Vodopády Iguacu

Během tohoto pobytu poznáte fascinující vodopády Iguacu, kterým dominuje La Garganta del Diablo, neboli „chřtán ďábla“, který je tvořen 2,7 km dlouhou lávovou plošinou přes kterou voda přepadá až do 70 m hloubky. Vodopády mají dalších přibližně 270 menších jednotlivých vodopádů. Iguacu vodopády se rozkládají se na trojhranici Argentiny, Brazílie a Paraguaye. Okolo vodopádů byl vytvořen Národní Park Iguacu a vodopády byly zařazeny do světového dědictví UNESCO. Tyto vodopády vás naprosto ohromí svou velikostí jako největší systém vodopádů na Zemi.

Destinace
Brazílie
Typ pobytu
Poznávací pobyt
Celková cena
8 900 Kč
Délka zájezdů
3 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
Foz do Iguacu

Galérie zájezdu

Cena zahrnuje

2 noci ubytování, kategorie hotel 3*-4* se snídaní

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuálního příletu do Iguacu (mimo svátků, Vánoc a Velikonoc)

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa - Argentina či Brazílie a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Vnitrostátní letenky po Argentině či Brazílii (nabízíme zajištění vašich letenek)

Vstupy do Národních Parků (orientační ceny: NP Iguazu Argentina 25 USD, NP Iguassu Brazílie 15 USD)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu (obědy a večeře)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, roomservice, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet do Iguacu

  Přílet do Iguacu, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Iguacu.
  2

  Vodopády Iguazú z argentinské strany, celodenní exkurze

  • Exkurze k nejrozlehlejším vodopádům na světě, tento den navštívíte argentinskou stranu. Po vstupu do Národního Parku pojedete nejdříve eko-vláčkem rovnou až k nejbouřlivějšímu místu vodopádů, nazývané La Garganta del Diablo, neboli Chřtán ďábla. Přímo na místě se přesvědčíte o tom, že tomuto místu se nedá přezdívat jinak.  Po dřevěné lávce dojdete až na vyhlídku, která je umístěna přímo nad obrovskou masou do hloubky padajících vod. Budete mít jedinečný výhled a zažijete nezapomenutelnou podívanou. Dále se Národním Parkem prochází po vystavěných dřevěných lávkách v různých výškových úrovních podél celých vodopádů, mezi hustou vegetací, z různých míst budete mít výhled na jiné části vodopádů jak pod vámi, tak naproti vám.
  • Doporučujeme zážitek „Gran Aventura“ (fakultativně):  na plovoucím molu se nalodíte na motorový člun a projedete celý spodní kaňón řeky Iguazú, rozbouřenou vodou proti proudu až k samým padajícím vodopádům, které tak budete moci vidět i zespodu a to tak zblízka, že je pocítíte všude okolo sebe. Po vylodění ze člunu budete pokračovat na otevřeném vozidle 4x4 do okolní džungle. Toto je méně adrenalinová část výletu, ale v klidu vychutnáte exotickou tropickou vegetaci a uvidíte zdejší zvířata jako opice, tukany a další.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Iguassu.
  3

  Vodopády Iguazú z brazilské strany, polodenní exkurze. Odlet

  Druhý den pobytu u vodopádů nesmíte opomenout návštěvu Parku tentokrát z druhé strany. Jedná se sice o ty samé vodopády, nicméně z druhé strany se vám naskytnou naprosto jiné pohledy, jelikož většina vodopádů je právě na argentinské straně, tedy z Brazílie je na ně nejlepší výhled. Cesta z vašeho argentinského hotelu na brazilskou stranu bude trvat jen o něco málo vice než předchozí den. Odpoledne či v podvečer dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště, odkud budete pokračovat do další jihoamerické destinace (dle vašeho osobního itineráře nebo zpět do Evropy). Odpoledne či v podvečer dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště, odkud budete pokračovat do další jihoamerické destinace (dle vašeho osobního itineráře nebo zpět do Evropy).

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se