Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Bonito, Mato Grosso Do Sul

Reina Travel / Balíček Bonito, Mato Grosso Do Sul
Poptat zájezd

Balíček Bonito, Mato Grosso Do Sul

9500 Kč

za osobu

Vodopády, divoká zvěř a průzračně čisté řeky naleznete v této překrásné končině Brazílie. Dále také jeskyně s pohádkově modrou vodou. Zdejší křišťálově průzračné vody řek, patřící mezi ty nejčistší řeky na světě a vy v nich můžete šnorchlovat.

Balíček Bonito, Mato Grosso Do Sul

Vodopády, divoká zvěř a průzračně čisté řeky naleznete v této překrásné končině Brazílie. Dále také jeskyně s pohádkově modrou vodou. Zdejší křišťálově průzračné vody řek, patřící mezi ty nejčistší řeky na světě a vy v nich můžete šnorchlovat.
Město Bonito v jednom z brazilských států Mato Grosso do Sul, můžete navštívit kdykoliv během roku. Obzvláště během období dešťů toto místo ožije. Rostliny se zelenají, zvěř se vrací z úkrytů připravena lovit, vodopády nabírají na mohutnosti a řeky se rozvodňují. A to je období, kdy Bonito (v překladu „krásný“) navštěvuje nejvíce turistů.
Místní si velmi cení přírody, která je v rozpuku pouze část roku a tak většinu jeskyní, jezer, řek a pralesů nelze navštívit bez místního odborného průvodce. Některá místa mají také limit v počtu návštěvníků.

Destinace
Brazílie
Typ pobytu
Poznávací pobyt
Celková cena
9 500 Kč
Délka zájezdů
3 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
Campo Grande

Galérie zájezdu

Cena zahrnuje

2 noci ubytování se snídaní v Pousada kategorie 3*

Transfer letiště – hotel a zpět hotel – letiště (sdílený shuttle minibus)

Výlety / exkurze zmíněné v programu

Začátek programu kterýkoliv den

Pojištění CK Reina travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Brazílie a zpět (na přání vaše letenky zajistíme)

Vnitrostátní letenky po Brazílii (na přání vaše letenky zajistíme)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (na přání zajistíme vaše pojištění)

Nápoje a jídlo nezmíněné v programu

Průvodce v angličtine za příplatek 290 USD / pobyt / vaše skupina či dvojice

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Doporučená rozšíření

  1

  Campo Grande – Bonito, sdílený transfer

  Přílet / příjezd  do Campo Grande, očekávání naší asistencí a transfer shuttle minibusem (pravidelné odjezdy 9:30, 14:30 a 17:30 = 4 hod doba jízdy). Po příjezdu do Bonita ubytování.
  • Ubytování Pousada Calliandra nebo podobné, DBL pokoj s klimatizací. Snídaně. Bonito.
  2

  Celodenní tour jeskyně Blue Lake a šnorchlování v průzračné řece Sucuri, oběd na farmě Sao Geraldo

  • Tour Gruta do Lago Azul, jeskyně s modrým jezerem vám nabízí zážitek převážně v podzemí. Jeskyně byla objevena roku 1924, nachází se v ní křišťálově průzračná voda a odrazy světel tato voda získává překrásně modrý barevný tón.  Váš výlet začne právě zde, procházkou vnitřkem jeskyně až k hladině jezera. Dále budete pokračovat na farmu Sao Geraldo, kde poobědváte a poté poznáte řeku Sucuri, která je považována za jednu z nejčistších řek na světě s dokonale průzračnou vodou. Díky tomu můžete pozorovat neobvykle velké množství vodní fauny a flóry. Zapůjčení výbavy na šnorchlování je zahrnuto v ceně. Samotné šnorchlování v řece trvá cca 50- 60min, během této doby uplavete vzdálenost asi 1.800m, během kterých budete moci pozorovat množství místních ryb a dalšího života z vodní fauny a flóry. Během celého úseku budete doprovázeni asistenčním člunem, pro případ únavy nebo jiných problémů. Poté se vrátíte opět do zázemí farmy Sao Geraldo, kde vám je k dispozici bazén, hamaky, příjemný bar, restaurace, obchod se suvenýry. Zde budete moci ještě navštívit vodopády řeky Río Famoso. V podvečer návrat do Bonita.
  • Ubytování Pousada Calliandra nebo podobné, DBL pokoj s klimatizací. Snídaně. Bonito.
  3

  Bonito – Campo Grande, sdílený transfer

  Odjezd z Bonita do Campo Grande na letiště nebo autobusové nádraží (pravidelné odjezdy sdíleným shuttle minibusem 7:30, 10:30,18:00 = doba jízdy 4 hod. Odjezd v 14.30 = doba jízdy 5,5 hod).

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se