Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Amazonie na skok

Poptat zájezd

Balíček Amazonie na skok

9900 Kč

za osobu

Nezapomenutelný zážitek v Amazonii! Poznáte samý začátek Amazonky, kde se setkávají dva typy řek a desítku kilometrů plynou souběžně vedle sebe.

Balíček Amazonie na skok

Nezapomenutelný zážitek v Amazonii! Poznáte samý začátek Amazonky, kde se setkávají dva typy řek „Meeting of the Waters“ a desítku kilometrů plynou souběžně vedle sebe, dále vyjedete na noční plavbu za aligátory, které budete moci vzít do ruky, naučíte se lovit piraně, zažijete trek džunglí s našimi zkušenými průvodci, kde se dozvíte mnoho zajímavých informací, navštívíte lokální domorodou komunitu a spatříte i největší amazonský strom Samaúma. Během pobytu si budete užívat bezpečného zázemí pohodlné lodge s plnou penzí!

Destinace
Brazílie
Typ pobytu
Cesta na míru
Celková cena
9 900 Kč
Délka zájezdů
3 dny
Strava
Plná penze
Odjezd
Manaos

Galérie zájezdu

Cena zahrnuje

2 noci ubytování, kategorie 3* s plnou penzí

Transfer lodí z přístavu v Manaosu do lodge a zpět

Transfer z letiště / hotelu do přístavu a zpět

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuelního příletu do Manausu kromě státních svátků v Brazílii, Velikonoc, Vánoc a Nového Roku.

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Asistence 24 hod našeho lokálního zástupce

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Brazílie a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Vnitrostátní letenky po Brazílii (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní, zdravotní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  Transfer do přístavu k odplutí do džungle

  Ráno budete očekáváni vaším řidičem (ve vašem hotelovém lobby nebo na letišti o příletu), který vás zaveze do přístavu k odplutí do Lodge. Následuje plavba, během které je již součástí návštěva slavného fenoménu "Meeting of the Waters", který se vyskytuje na řece Río Negro, tam kde se setkává temná voda řeky Negro s hnědou vodou řeky Solimoes. Od tohoto bodu sloučení těchto dvou řek se již řeka jmenuje Amazonka, která se později vlévá do Atlantského oceánu. Tento úkaz "Meeting of the Waters" je zajímavý také proto, že tyto dvě řeky se v okamžiku setkání nesmíchají, ale proudí vedle sebe dalších 11km, což je způsobeno rozdílnou teplotou řek, jejich hustotou i odlišnou rychlostí toku. Později připlutí do Dolphin Lodge, následují uvítání, seznámení s lodgí a poté poobědváte. Odpoledne se koná vyjížďka na kánoích k prvnímu seznámení se s džunglí a okolím. Budete svědky západu slunce v Amazonii, kdy lze pozorovat fenomenální světelné úkazy, ale také slyšet změnu "hlasu" džungle, kdy mnoho živočichů utichá a připravuje se na noc a jiní se naopak probouzí. Vyjížďka je s asistencí lokálního odborného průvodce. Návrat na lodge na večeři.
  • Ubytování v Dolphin Lodge kategorie 3*, DBL pokoj. Pobyt v Amazonii je zajištěn s plnou penzí.
  2

  Trek džunglí a lov piraní

  Ihned po snídani vyrazíte se zkušeným průvodcem na jeden z nejoblíbenějších zážitků, trek džunglí. Stezky vedou pralesem, jsou upravené a bezpečné. Umožní vám prozkoumat zdejší exotickou fauny i flóru, křišťálově čisté potoky a řeky. Během treku vám naši průvodci budou poskytovat informace například ohledně získávání jedlých plodů, pitné vodu, léčivých rostlin atd. Setkáte se také s místní komunitou domorodců. Návrat do lodge na oběd. Odpoledne vyjížďka na lov piraní. Průvodce vás detailně seznámí s několika důležitými triky a poté si lov vyzkoušíte i vy sami. Později večer následuje netradiční noční plavba po řece, kde si užijete mnoho zvuků noční džungle a kde spatříte hlavně zvířata, která jsou aktivní v noci a těšit se tak můžete i na aligátory. Ti jsou paralyzováni ihned po osvícení baterkou a je možné je vzít do ruky, což vám předvede váš průvodce!
  • Ubytování v Dolphin Lodge kategorie 3*, DBL pokoj. Pobyt v Amazonii je zajištěn s plnou penzí.
  3

  Vyjížďka kánoí a plavba zpět do Manaosu

  Ráno vás čeká vyjížďka na kánoích ještě za východu slunce na jezero poblíž lodge, pozorování probouzení džungle a živočichů. Návrat do lodge na snídani. Dopolední krátký trek k největšímu amazonskému stromu - Samaúma. Návrat na oběd a odpoledne odplutí zpět do Manaosu. Příplutí do Manaosu je okolo 16 hod. Váš let do další destinace by měl být zajištěn minimálně po 19 hodině a v tomto případě vás transfer zaveze přímo z přístavu na letiště. V opačném případě je nutné přenocovat v Manaosu a transfer vás z přístavu zaveze do vašeho hotelu. Se zajištěním tohoto doprovodného itineráře vám rádi pomůžeme.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se