Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

To nejlepší z Argentiny a Peru

Reina Travel / To nejlepší z Argentiny a Peru
Poptat zájezd

To nejlepší z Argentiny a Peru

85800 Kč

za osobu

Během tohoto zájezdu stihnete navštívit dvě překrásné země jihoamerického kontinentu, je zde zahrnuto pouze „the best of“. Přívítá vás Buenos Aires a oslní vás svou fascinující historií a kulturou tanga…

To nejlepší z Argentiny a Peru

Během tohoto zájezdu stihnete navštívit dvě překrásné země jihoamerického kontinentu, je zde zahrnuto pouze „the best of“. Přivítá vás Buenos Aires a oslní vás svou fascinující historií a kulturou tanga, slavné vodopády Iguazú na hranici Argentiny a Brazílie vás naprosto ohromí svou velikostí jako největší systém vodopádů na Zemi a tajemná incká říše, dnešní Peru vás překvapí svými kontrasty, moderním velkoměstem Lima, tradičním městem Cuzco, kde incké památky vidíte na každém kroku. Návštěva kolosálního Machu Picchu je poslední perlou na vaší cestě.

Destinace
Argentina, Peru
Typ zájezdu
Poznávací okruh
Celková cena
85 800 Kč
Délka zájezdů
11 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha

Cena zahrnuje

9 x ubytování, kategorie hotel 3* se snídaní (3 noci ubytování v Buenos Aires, 2 noci ubytování v Iguazú, 1 noc ubytování v Limě, 2 noci ubytování v Cuzco, 1 noc ubytování v Aguas Calientes)

Leteckou přepravu Praha (nebo Vídeň) – Buenos Aires a Lima - Praha (nebo Vídeň) do výše 23.000 czk včetně letištních tax

Leteckou přepravu po Jižní Americe: Buenos Aires - Iguazú - Lima - Cuzco - Lima do výše 17.000 czk včetně tax za všechny jmenované tranfery

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Transfery z hotelu na výlety a zpět a další transfery popsané v itineráři

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky/španělsky mluvícího průvodce

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuelního příletu do Buenos Aires

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Vstupy do Národních Parků (orientační ceny:NP Iguazu Argentina 25 USD, NP Iguazu Brazílie 15 USD, Machu Picchu 45 USD)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu (obědy a večeře)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  Buenos Aires a prohlídka města

  Přílet do Buenos Aires, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu. Odpoledne prohlídka města Buenos Aires. Průvodce vás vyzvedne v hotelu a během odpoledne vám odhalí ty nejkrásnější čtvrtě města, jejich tradice, seznámí vás s historií Buenos Aires, odkazem mnoha imigračních etnik, které se usazovaly ve městě v dobách jeho největšího rozvoje. Poznáte kulturu tanga, kulturu honáků dobytka a také kulturu fotbalu jako jednu z hlavních této země. Navštívíte náměstí Plaza del Mayo, malebnou čtvrť San Telmo, La Boca i slavnou uličku Caminito s jejími barevnými domky a tancem tanga na každém rohu. Pokračovat budete do čtvrtě Recoleta a Retiro. Neopomenete ani hrobku opěvované Evity. Návrat do hotelu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  2

  Buenos Aires

  Volný den k relaxaci a poznávání.  Můžeme doporučit některý fakultativní výlet, například Delta del Tigre. Tato severní část Buenos Aires je čistě residenční. U Delty se nalodíte na člun a projedete kanály Delty a navštívíte některý z jejích ostrůvků.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  3

  Buenos Aires

  Volný den k relaxaci, poznávání. V Buenos Aires stojí za návštěvu i další čtvrti než pouze ty, které byly zahrnuty v prohlídce města. Určitě doporučujeme novou nejmodernější čtvrť Puerto Madero, dále také Recoleta a Palermo Soho, které je útočištěm všech umělců. Navečer byste neměli opomenout zážitek vášnivého tanga, nejlépe v kombinaci s výbornými argentinskými steaky a temně rudým vínem. Kombinace těchto několika věcí je zahrnuta ve slavností večeři s tango show (fakultativně, vč. transferu z hotelu a zpět).
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  4

  Přelet Buenos Aires – Iguazú, vodopády Iguazú z brazilské strany

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Buenos Aires - Iguazú. V Iguazú vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu. Hned poté pojedete na odpolední návštěvu Parku po brazilské straně. Vzhledem k tomu, že většina kaskád vodopádů se nachází na argentinské straně, tedy právě z brazilské strany je na ně nejlepší výhled.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Iguazú.
  5

  Vodopády Iguazú z argentinské strany

  Exkurze k nejrozlehlejším vodopádům na světě, tento den navštívíte argentinskou stranu. Po vstupu do Národního Parku pojedete nejdříve eko-vláčkem rovnou až k nejbouřlivějšímu místu vodopádů, nazývané La Garganta del Diablo, neboli Chřtán ďábla. Přímo na místě se přesvědčíte o tom, že tomuto místu se nedá přezdívat jinak.  Po dřevěné lávce dojdete až na vyhlídku, která je umístěna přímo nad obrovskou masou do hloubky padajících vod. Budete mít jedinečný výhled a zažijete nezapomenutelnou podívanou. Dále se Národním Parkem prochází po vystavěných dřevěných lávkách v různých výškových úrovních podél celých vodopádů, mezi hustou vegetací, z různých míst budete mít výhled na jiné části vodopádů jak pod vámi, tak naproti vám.
  • Doporučujeme zážitek „Gran Aventura“ (fakultativně):  na plovoucím molu se nalodíte na motorový člun a projedete celý spodní kaňón řeky Iguazú, rozbouřenou vodou proti proudu až k samým padajícím vodopádům, které tak budete moci vidět i zespodu a to tak zblízka, že je pocítíte všude okolo sebe. Po vylodění ze člunu budete pokračovat na otevřeném vozidle 4x4 do okolní džungle. Toto je méně adrenalinová část výletu, ale v klidu vychutnáte exotickou tropickou vegetaci a uvidíte zdejší zvířata jako opice, tukany a další.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Iguazú.
  6

  Iguazú – Lima

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Iguazú - Buenos Aires – transfer z letiště vnitrostátních letů na mezinárodní letiště – přelet Buenos Aires – Lima. V Limě vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Lima.
  7

  Lima - Cuzco

  Volné dopoledne v Limě (možnost fakultativní prohlídky města). Během odpoledne transfer na letiště a přelet do Cuzca. V Cuzcu vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu. Zbytek odpoledne volno k prohlídce Cuzca (možnost fakultativní prohlídky města).
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Cuzco.
  8

  Cuzco – Machu Picchu

  Po snídani vás bude očekávat transfer, který vás zaveze na vlakové nádraží v Cuzcu. Odtud pojedete vlakem směrem k Machu Picchu. Na úpatí hory vlak končí v městečku Aguas Calientes a nahoru vás poveze autobus, ze kterého budete mít úžasný výhled do kaňónu, kterým protéká řeka Urubamba. Až dorazíte do pevnosti, budete mít dostatek času k prohlídce veškerých teras, schodišť, posvátných míst určených k nejrůznějším ceremoniálům a také původně obytných prostor. Později se vrátíte dolů k úpatí hory do Aguas Calientes na oběd formou bufetu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Aguas Calientes.
  9

  Machu Picchu - Cuzco

  Volný den můžete využít k další návštěvě pevnosti Machu Picchu, je možné vystoupit až k Intipunku, což je vchod do Machu Picchu z incké stezky. Dále můžete navštívit Huayna Picchu, na jejímž vrcholku se nachází Měsíční chrám.  Odpoledne návrat vlakem zpět do Cuzca.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Cuzco.
  10

  Cuzco - Lima

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Cuzco - Lima - Návrat do Evropy.
  11

  Přílet do Prahy nebo Vídně

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se