Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček solná poušť Atacama

Reina Travel / Balíček solná poušť Atacama
Poptat zájezd

Balíček solná poušť Atacama

12480 Kč

za osobu

V severní části země leží obrovská solná pláň, která je se svou rozlohou 3000 km2 druhá na světě, hned po bolivijské solné pláni Uyuni. Dále budete unesení nadpozemskou krásou Měsíčního údolí a Údolí Smrti.

Balíček solná poušť Atacama

Úzký pruh země v Jižní Americe podél Tichého oceánu, Chile. Na délku přes 4000 km a na šířku ne více než 200 km. Díky své délce Chile zasahuje do různých podnebních pásem a tím nabízí velkou rozmanitost navštěvovaných atrakcí. V severní části země leží obrovská solná pláň, která je se svou rozlohou 3000 km2 druhá na světě, hned po bolivijské solné pláni Uyuni. Dále budete unesení nadpozemskou krásou Měsíčního údolí a Údolí Smrti. Jedinečné gejzíry Tatio vám během ranního rozbřesku naskytnou jedinečnou podívanou a koupání v tamních termálních pramenech.

Destinace
Chile
Typ zájezdu
Poznávací balíček
Celková cena
12 480 Kč
Délka zájezdu
3 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
Calama

Cena zahrnuje

2 noci ubytování v San Pedro de Atacama, kategorie hotel 3* se snídaní

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu do do Santiago de Chile (kromě Vánoc, Nového roku a Velikonoc)

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Chile a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Vnitrostátní letenky po Chile (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet do Calama

  Přílet do Calama, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu v San Pedro de Atacama. Odpoledne je pro vás připravena exkurze do Valle de la Luna, Měsíční Údolí. Odtud budete mít také panoramatický výhled na Valle de la Muerte, Údolí smrti. Z tohoto místa můžete pozorovat úchvatný západ slunce. Večer návrat do hotelu. Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, San Pedro de Atacama.
  2

  Solar de Atacama

  Po snídani se vypravíte na solnou pláň, Solar de Atacama, která s rozlohou 3000 km2 je do velikosti druhá na světě hned po rozlehlé bolívijské solné pláni Uyuni. Navštívíte také lagunu Chaxa Lagoon a Národní Rezervaci Flamingos, kde je k vidění všech 6 různých druhů plameňáků, které na světě existují. Další úsek cesty povede k výše položeným lagunám Miscanti a Miniques, kde bude i přestávka na oběd (incl.). Odpoledne navštívíte město Toconao a dále kostel San Lucas. V podvečer návrat do San Pedro de Atacama.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, San Pedro de Atacama.
  3

  Gejzíry Tatio a odlet

  Velice brzy ráno se vydáte na cestu ke gejzírům Tatio, což je nejvyšší gejzírové pole na světě, kde každý den za rozbřesku propuknou gejzíry a tvoří neobvyklé minerální formace a chrlí do výše mraky páry. Zde budete mít dostatek času na prozkoumání této oblasti a pozorování této geotermální aktivity. Až nyní se bude podávat snídaně a také budete mít možnost se koupat v některém z jezírek těchto termálních pramenů. Poté návrat do San Pedro.
  • Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště.
  • Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se