Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Nevšední Madeira

Poptat zájezd

Nevšední Madeira

29500 Kč

za osobu

Nezkrotná Madeira! Nádherná příroda, úchvatné vesničky, divoké pobřeží. Navštívíte Cabo Girão, druhý nejvyšší mořský útes na světě, ze kterého se vám naskytne úchvatný výhled na oceán nebo vesnici Cámara da Lobos – doslova den vlků, kterou navštěvoval sir Winston Churchill. Čeká vás i prohlídka Funchalu, pulsujícího města, plného barů, restaurací.

Nevšední Madeira

INDIVIDUÁLNÍ ZÁJEZD – TERMÍN DLE POŽADAVKU – CELOROČNĚ

Exotika v Evropě! Užijte si osmidenní objevování Madeiry. Poznejte krásu Jardem da Serra a ochutnejte národní nápoj Madeiry, Ponchu. Z východu na západní pobřeží, projdete si krajinu a poznáte její historii a ochutnáte typické výrobky. Dostanete se do vnitrozemí ostrova, navštívíte místní vesnice a poznáte jejich tradice. Prozkoumáte Funchal, kde vás nadchne staré město, kde se ztratíte na místních trzích.

Aktuální vstupní podmínky na Madeiru

 • RT-PCR test ne starší 72 hod před příletem na ostrov – očkovaní min.14 dní po 2.dávce bez testu
 • Vyplnění zdravotního formuláře 12 – 24 hod před příletem https://madeirasafe.com/ – úspěšná registrace vygeneruje QR kód, který je nutný pro vstup na ostrov
Destinace
Madeira
Typ zájezdu
Poznávací okruhy
Celková cena
29 500 Kč
Délka zájezdů
8 dní
Strava:
Snídaně

Cena zahrnuje

7x ubytování se snídaní v hotelech 4*

Obědy a večeře zmíněné v itineráři

Veškeré transfery v průběhu programu, sdíleně s dalšími mezinárodními turisty

Aktivity, výlety a city tours jmenované v programu

Certifikovaní odborní průvodci v angličtině

Transport z/na letiště v klimatizovaném minibuse, sdílená doprava v klimatizovaném minibuse během celé doby

24h asistence našeho lokálního zástupce po celou dobu zájezdu v anj

24h asistence zástupce CK Reina Tour po celou dobu zájezdu v čj (telefon, WhatsApp, email)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Veškeré ubytovací taxy

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenka - na přání rádi zajistíme, cena dle termínu od 8.000 Kč, přímá letenka Praha - Funchal v letní sezóně od 9.600 Kč vč.odbaveného zavazadla

Fakultativní zájezdy

Nápoje a jídlo nezmíněné v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (na přání zajistíme)

Doporučená rozšíření

  1

  Přílet na Madeiru a transport do hotelu

  Po přistání na mezinárodním letišti Cristiano Ronaldo na Vás bude čekat náš řidič, který vás vyzvedne a doveze do hotelu. Transfer přibližně 30 min.
  • Ubytování v Jardim da Serra, hotel kategorie 5* pokoj s vlastním WC a koupelnou, večeře
  2

  Jardim da Serra - západní pobřeží

  Po snídani se vypravíte na celodenní výlet po západním pobřeží. První zastávka bude v  Cabo Girão, druhý nejvyšší mořský útes na světě. Dále se vypravíte do vnitrozemí, pojedete okolo krásných údolí do horského průsmyku Encumeada, sestoupíte na S. Vicente na severním pobřeží. Cestou podél pobřeží se vypravíte za jedinečným zážitkem do Seixalu, zde vás čeká návštěva vinařství. Po degustaci vína pro vás bude připraven typický madeirský oběd s rodinou vinaře. Poté budete pokračovat do Porto Moniz, známe pro své vulkanické skalní bazény. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách přes náhorní plošinu Paul da Serra. Trvání – 3 hodiny cca 150 km
  • Ubytování v Jardim da Serra, hotel kategorie 5* pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, večeře
  3

  Jardim da Serra

  Po vydatné snídani v hotelu se připravte na půldenní procházku po Jardim da Serra. Během procházky vás bude provázet průvodce, navštívíte krásné zahrady a lesy hotelu a okolí. Nemine vás návštěva místního baru, kde nejprve budete sledovat přípravu národního nápoje - Poncha na Madeiře a následně si ho i ochutnáte (zahrnuto v ceně). Zbytek dne máte volný program.
  • Ubytování v Jardim da Serra, hotel kategorie 5* pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, večeře
  4

  Jardim da Serra - Funchal

  Po snídani vás čeká další vzrušující den na Madeiře. Čeká vás půldenní prohlídka zavlažovacích kanálů Levadas a návštěva vesnice Camara de Lobos (cca 20 km). Jedním z nejlepších způsobů, jak poznat vnitrozemí ostrova je procházka podél jedinečného zavlažovacího systému Levadas. Tyto kanály se kopaly do úbočí, aby zachytily vodu z hor a nechaly jí stékat dolů na pole a do vesnic. Procházka trvá přibližně 2 hodiny. Poté se přemístíte do vesnice Camara de Lobos. Odpoledne vás čeká ubytování v hotelu ve Funchalu a zasloužený odpočinek. Trvání – 4 hodiny – cca 20 km.
  • Ubytování ve Funchalu, hotel kategorie 4* pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, večeře
  5

  Východní pobřeží

  Časně ráno po snídani pojedete autobusem na celodenní výlet podél východního pobřeží. První zastávkou bude Pico do Ariero, jeden z nejvyšších vrcholů s úžasným výhledem na ostrov. Pak budete pokračovat do Ribeiro Frio a spatříte pstruhovou líheň obklopenou krásnou zahradou, vzácnými stromy a endemickými rostlinami ostrova. V Santaně budete mít příležitost vidět typické domy v regionu. Pokračovat budete do Porto da Cruz v Machicu, kde se první vylodili objevitelé. Následuje přesun zpět do hotelu ve Funchalu. Trvání - 3 hodiny, 150 km
  • Ubytování ve Funchalu, hotel kategorie 4* pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, večeře
  6

  Funchal

  Po snídani v hotelu vás čeká odjez  na půldenní prohlídku Funchalu, kterou začnete starou částí města, kde budete obdivovat krásné dveře namalované místními umělci. Pak vás čeká návštěva farmařského trhu plný květin, zeleniny, ovoce a ryb. Naskytne se vám i příležitost vidět, jak se dělá typický chléb ostrova – bolo do caco. Pokud budete mít chuť si uhníst těsto, můžete! Svůj vlastní chleb s česnekovým máslem a nealkoholickým nápojem (součást balení) samozřejmě pak dostanete s sebou. Čeká vás návštěva kostela a kláštera Santa Clara, postaveného v 17.století, kde budete obdivovat pěvecké sbory. Navštívíte nejstarší vinný sklep ve městě Blandy, kde ochutnáte světově proslulé víno Madeira (v ceně). Brzy odpoledne se vrátíte zpět do hotelu.
  • Ubytování ve Funchalu, hotel kategorie 4* pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, večeře
  7

  Funchal

  Dopřejte si lahodnou snídani v hotelu. Dnes vás čeká volní den, který můžete využít k prohlídce města nebo využít vybavení hotelu.
  • Ubytování ve Funchalu, hotel kategorie 4* pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, večeře
  8

  Transfer z hotelu na letiště a odlet domů

  Dle letového řádu odlet domů. V předem určený čas budete vyzvednuti ve vašem hotelu a dopraveni na letiště k odletu.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se