Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Služby

Níže najdete hlavní informace pro cestovní kanceláře a agentury, dále pro firmy s možnostmi incentivních cest a také vaše nejčastější dotazy. Neváhejte nás kontaktovat pro jakékoli další doplnění, rádi zodpovíme vaše konkrétní dotazy.

Provizní prodej

Nabídka provizního prodeje našich zájezdů pro cestovní kanceláře a agentury.

Pro firmy

Incentivní turistika je moderní a jedinečná forma motivace či odměňování zaměstnanců, obchodních partnerů či klientů.

Často kladené otázky

Přehled vašich nejčastějších dotazů, obav a zájmů. Rádi zodpovíme i vaše další konkrétní otázky.

Naši spokojení klienti

"Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za organizaci naší dovolené, vše klaplo na jedničku. Paní Andrlová, vy jste skutečnou přidanou hodnotou a díky za vaši ochotu a pomoc v době, kdy většina lidí spí. Všichni průvodci měli pomocí aplikace v telefonu nebo tabletu přehled o našem itineráři a mohli nám tak poskytnout odpovědi na naše dotazy. Všechny transfery byly absolutně na čas, nikdy jsme na nikoho nečekali – klobouk dolů! Toto nás překvapilo absolutně nejvíc! Volba hotelů byla skvělá. Veškerá tato superorganizace byla umocněna krásami Peru – samozřejmě Machu Picchu je zlatý hřeb! Doporučujeme přelet nad Nazca Lines! Líbilo se nám skutečně všechno – lidé, města, atmosféra, jídlo, hrdost Peruánců, památky. Dva týdny byly málo, měli jsme zůstat déle a vydat se na také na Inka trail. Rádi s vámi pojedeme znovu, již přemýšlíme, kam to bude. Rádi si necháme sestavit nabídku, začneme včas, abychom pořídili letenky výhodněji. Ještě jednou moc díky za vše a těším se na další zájezdy!" E.K.

PERU,
Červenec 2017, délka pobytu 15 dní

“Kostariku jsme si vybrali z poloviny jako dovolenou a z poloviny jako svatební cestu. Pokud budete číst dále, považujeme za důležité zmínit, že je nám kolem 30 let a již před dovolenou jsme měli možnost poznat velký kus světa.”

KOSTARIKA,
Říjen 2015, délka pobytu 17 dní

“Dobrý den, musím říct, že Vaše služby byly perfektní, všechno klapalo jak mělo, ještě jsem se nesetkala s tak výbornou organizací. Děkujeme za pěkný výlet a určitě Vás ještě oslovíme. Byly jste první CK, která dokázala zorganizovat výlet z Cusca, jiné CK měly zájezdy od A až Z a nebyly schopni určitého výletu. Ještě jednou děkujeme.”

PERU,
Říjen 2016, délka pobytu 7 dní

"Dobrý den paní Andrlová, Ráda bych vám poděkovala za skvělou a bezchybnou organizaci naší cesty Panamou. Obávali jsme se dopravy linkovými busy, což jste skvěle vyřešila kombinací privátní dopravy s turistickými shuttly, kde nás nejvíce překvapila a zároveň potěšila přítomnost wifi v těchto turistických shuttlech. Všechna navštívená místa byla úžasná, jak hory, tak pláže. Speciální dík za doporučení ostrovů San Blas, je to ráj na zemi a jsme rádi, že jsme ho zažili! Naše příští cesta do Jižní Ameriky bude zase s vámi!"

PANAMA ,
Říjen 2016, délka pobytu 15 dní

“Co se týká Vašich služeb, tak to jsme byli moc spokojeni - ocenila jsem i rychlou reakci při komplikaci v Bocas de Toro. Dále jsme byli moc spokojeni s ubytováním - hotely byly moc pěkné. A hodně jsme ocenili dopravu v Kostarice mezi jednotlivými destinacemi - to fakt fungovalo perfektně i s veškerými přestupy a i cesta byla pro nás moc zajímavá. Řidiči byli skoro vždy velmi příjemní a upozorňovali na zajímavosti po cestě, někteří byli i vtipní a celkově ta doprava byla super. Kde se nám zvlášt líbilo: Boquete - exkurze na kávovou plantáž a v Cahuita - karibská pohoda. Vaši CK doporučím svým přátelům a pokud bych jela do destinace, kde nabízíte své služby, tak se na Vás opět obrátím. Vážená paní Andrlová, velice děkuji Vám a Vaší CK za zorganizování naší cesty do Panamy a Kostariky a přeji Vám i Vaší cestovní kanceláři hodně spokojených klientů.”

PANAMA - KOSTARIKA,
Únor 2017, délka pobytu 17 dní

Proč cestovat s Reinatravel?

Specialisté na Latinskou Ameriku

Od roku 2006 se specializujeme pouze na destinace Latinské Ameriky. Známe je perfektně a osobně. Ty nejlepší doporučíme i vám!

Místní zastoupení

Ve všech našich destinacích budete mít k dispozici osobní kontakt na naše lokální zastoupce v angličtině 24 hodin 7 dní v týdnu.

Zájezdy na míru

Naše zájezdy jsou absolutně flexibilní po další úpravy. Prodloužíme, zkrátíme, změníme... Vše pod vaší taktovkou, naprosto individuálně.

Bezpečnost především

Vaše bezpečí je pro nás to nejdůležitější. Vozíme vás pouze do bezpečných destinací a během vašeho pobytu se umíme postarat o váš klid.

Odlétáme každý den

Datum odletu na jakoukoli cestu sdělíte vy nám. My zajistíme průběh vaší cesty dle vašeho osobního termínu. Letenky můžete mít vlastní nebo je zajistíme.

Jsme Vám k dispozici 24/7

Před cestou i během Vaší cesty máte k dispozici osobního cestovního asistenta. Zná vás a vaše preference a váš osobní itinerář. Je vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu.

Máte zájem o exotický výlet a chcete se dozvědět více? Domluvte si s námi schůzku!