Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

To nejlepší z Austrálie

Reina Travel / To nejlepší z Austrálie
Poptat zájezd

To nejlepší z Austrálie

99900 Kč

za osobu

Poznejte nejkrásnější destinace v Austrálii. Vše je zaměřeno na maximální zážitek a dostatek času na to nejlepší. V Sydney Vás pohltí výjimečná budova Opery, majestátní most Harbour Bridge, oblast Uluru nabídne rudé pouště, mystický monolit Ayers Rock, Velký bariérový útes bude zase skvělou zastávkou na koupání, treky v tropickém deštném pralese…

To nejlepší z Austrálie

Zájezd To nejlepší z Austrálie Vám nabízí objevování nejkrásnějších destinací v Austrálii. Vše je zaměřeno na maximální zážitek a dostatek času na to nejlepší, co každá destinace nabízí. V Sydney Vás pohltí výjimečná budova Opery, majestátní most Harbour Bridge a kulturní mix tamních obyvatel, zároveň nemůžete minout mnoho krásných plážíOblast Uluru nabídne rudé pouště, mystický monolit Ayers Rock a neopakovatelný západ slunce nebo skalní komplex Olgas. Cairns a Velký bariérový útes bude zase skvělou zastávkou na koupání, treky v tropickém deštném pralese a k návštěvě největšího korálového útesu na světě. Zde Vás okouzlí azurová voda, tropické ostrůvky a také neuvěřitelně pestrá podvodní říše plná barevných korálů a ryb. Celkovou atmosféru Austrálie dokreslí oblast Gold Coast, která se proslavila plážemi a surfařskou kulturou.

Destinace
Austrálie
Typ zájezdu
Poznávací okruhy
Celková cena
99 900 Kč
Délka zájezdů
16 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha / Vídeň

Cena zahrnuje

Ubytování v hotelech kategorie 3*a 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna

Mezinárodní letenky Praha / Vídeň – Sydney a zpět Brisbane - Praha / Vídeň, s přestupy, do výše 28.000 CZK/osoba

Veškeré vnitrostátní přelety dle programu jsou zahrnuty v ceně

Veškeré transfery dle itineráře (vyzvednutí ve VAŠEM hotelu a přímá cesta do VAŠEHO dalšího hotelu / popř.letiště)

Celodenní výlet lodí na Velký bariérový útes, oběd zahrnutý v ceně

Celodenní individuální výlet na vodopády a deštný prales pronajatým osobním autem s klimatizací a připojištěním

Všechny výlety uvedené v programu

Pronájem auta s klimatizací dle programu , zákl.standard Toyota Corolla

24h asistence našeho lokálního zástupce v českém jazyce po celou dobu zájezdu

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Veškeré ubytovací taxy

Detailní cestovní informace k vašemu zájezdu na míru do Austrálie

Cena nezahrnuje

Vstupné do NP Kata Tjuta (25 AUD)

Cestovní zdravotní pojištění a pojištění storna zájezdu (na přání zajistíme)

Nápoje a jídlo nezmíněné v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Vyřízení turistických víz do Austrálie (na přání zajistíme)

Doporučená rozšíření

  1

  Přelet Praha / Vídeň - Sydney

  Let na trase Praha (Vídeň) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle).
  2

  Přílet do Sydney

  Přílet do Sydney v Den 2 večer anebo v Den 3 brzy ráno.
  3

  Sydney

  Vítáme Vás v Austrálii! Jakmile přiletíte do Sydney, náš řidič na vás bude čekat na letišti, přivítá vás a předá veškeré informace k vaší cestě, dá vám další informační materiály, mapky, kontakty na naši lokální asistenci, která vám bude k dispozici během celého vašeho pobytu 24 hodin denně v českém jazyce Pak budete zavezeni privátním autem do vašeho hotelu v blízkosti centra města. Odpoledne krátká prohlídka největší metropole Austrálie, odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  4

  Prohlídka metropole Sydney

  Celodenní individuální prohlídka města dle podrobných cestovních informací. Je možné zajistit anglicky nebo česky mluvícího průvodce na půl dne nebo na celý den - dejte nám vědět vaše preference! Prohlídka snad nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Návštěva královských botanických zahrad a po zbytek dne můžete zavítat do starobylé čtvrti Rocks a okolí.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  5

  Druhý den poznávání Sydney

  Prohlídka dalších částí města dle podrobných cestovních informací. Je možné zajistit anglicky nebo česky mluvícího průvodce na půl dne nebo na celý den - dejte nám vědět vaše preference!. Doporučujeme prohlídku Akvária, Botanické zahrady, Čínské čtvrti, Darling Harbour apod. Alternativně se můžete vydat a Bondi beach, kde si můžete užít koupání a krásnou procházku po útesech.
  • FAKULTATIVNĚ DOPORUČUJEME:
  • Výlet s průvodcem do NP Blue Mountains.  Cena 2 290 Kč/osoba
  • Celodenní výlet do vyhlášeného parku asi 100 km od Sydney, který Vám ukáže  hlavní atrakce tohoto NP. Těšit se můžete na vodopády, skalní formaci 3 sestry  a krásné výhledy do místních kaňonů. Výlet nabízíme za příplatek také ve verzi s českým průvodcem.
   
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  6

  Sydney – Uluru

  Ráno vás vyzvedne řidič v hotelu a následuje transfer na letiště k vašemu přeletu na Uluru. Po příletu si vyzvednete na letišti pronajaté auto a pojedete do vašeho hotelu dle cestovních informací. Odpoledne můžete vyrazit k mystickému monolitu Uluru a počkat si na krásný západ slunce.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  7

  Uluru a Olgas

  Dopoledne pojedete na výlet ke komplexu Olgas, který se může zdát někomu ještě působivější než samotné Uluru. Zde je ideální místo na lehký trek údolím. Odpoledne budete mít možnost se zastavit v kulturním centru a dozvědět se o životě původních obyvatel Aboriginců. Odpoledne prohlídka Uluru, míst na která vám předešlý den nezbyl čas. Neopakovatelný západ slunce v rudé poušti.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  8

  Uluru – Cairns

  Během dopoledne, dle vašeho letového řádu, vás vyzvedne řidič ve vašem hotelu a zaveze vás na letiště k přeletu z Uluru do tropického Cairns. Po příletu budete opět očekáváni řidičem a následuje transfer do hotelu s bazénem v Cairns. Volný podvečer.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  9

  Cairns a Velký bariérový útes

  Tento den je pro vás připraven celodenní výlet na ostrov Velkého bariérového útesu Green Island (nebo alternativně dle Vašeho výběru na ostrov Fitzroy Island který je klidnější). Budete vyzvednuti ve vašem hotelu, transfer vás zaveze na molo k odplutí. Během plavby se podává oběd (zahrnuto v ceně zájezdu) a loď zastavuje na šnorchlování na vhodných místech, kde budete moci pozorovat to nejzajímavější v této oblasti. Pokud byste nechtěli šnorchlovat, loď má prosklené dno.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  10

  Cairns

  Volný den pro Vaše vlastní aktivity a relaxaci, případně prohlídku města Cairns.
  • FAKULTATIVNĚ DOPORUČUJEME:
  • Výlet scénickým vlakem do Kurandy.  Cena od 2 500 Kč/osoba
  • Jedná se o výlet scénickým historickým vlakem, který jede krásnou místní přírodou na okraji deštného pralesa. Do vesnice Kuranda Vás následně vyveze lanovka, která je také v ceně. Cena výletu se odvíjí i dle toho zda zpět jedete busem anebo opět lanovkou a vlakem.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  11

  Cairns, pronájem auta a celodenní výlet do Kurandy, deštného pralesa a za klokany

  Ráno si vyzvednete vaše zajištěné auto k pronájmu (standardně Toyota Corrola, vyšší třídu rádi zajistíme na vyžádání). Čeká vás celodenní výlet autem, který ideálně kombinuje kulturní a přírodní krásy. Dle vašeho podrobného cestovního itineráře pojedete do kulturní vesničky Kuranda, kde se můžete zúčastnit kulturního vystoupení původních obyvatel Aborigines. Dále byste si neměli nechat ujít koupání v krásné řece v pralese. Pokračujete do deštného pralesa Daintree, kde je možné bezpečně pozorovat krokodýly. Na závěr vám indikujeme místo, kde budete moci pozorovat desítky klokanů!
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  12

  Cairns, celodenní výlet autem do vnitrozemí na plantáže a k vodopádům

  Krásný a nabitý celodenní výlet pronajatým autem do vnitrozemí Cairns. Čeká Vás okruh dle detailních cestovních informací po vodopádech (s možností koupání), banánových a čajových plantážích a uvidíte také jeden z největších fíkovníků v pralese – Cathedral fig tree.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  13

  Cairns – Brisbane

  Ráno vracíte auto na letišti a následuje vás lokální přelet do Brisbane. Zde si vyzvednete auto (případně lze cestovat i autobusem) v Brisbane a jedete dle vašich cestovních informací pro tuto oblast do nedalekého Surfers Paradise na Gold Coast. Tato oblast je oblíbeným místem pro dovolenou, kilometry pláží, surfování a promenáda hotelů. Odpoledne koupání na zlatavých plážích Surfers Paradise.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  14

  Surfers Paradise – Gold Coast

  Volný den v Surfers Paradise, relaxace a odpočinek na místních plážích. Doporučujeme udělat si výlet vaším pronajatým autem do nedalekého Národního parku Lamington s dešťovými lesy, ideální místo pro treky různé náročnosti.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  15

  Gold Coast – odlet

  Během dopoledne budete mít ještě dostatek času si zajet do nedalekého vyhlášeného Wildlife Parku (vstup se platí na místě), kde uvidíte všechna australská zvířata. Odpoledne ojedete na letiště do Brisbane, kde vrátíte pronajaté auto a poté dle vašeho letového plánu Vás čeká odlet z letiště v Brisbane zpět do Evropy.
  16

  Přílet do Prahy / Vídně

  Konec služeb.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se