Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Austrálie v kostce

Poptat zájezd

Austrálie v kostce

79900 Kč

za osobu

Navštivte nejikoničtější místa v Austrálii! Nádherné Melbourne nebo Sydney se svojí nezapomenutelnou Operou, deštné pralesy, Great ocean road či jedinečný Velký bariérový útes a samozřejmě nesmí chybět ani koaly.

Austrálie v kostce

Rádi byste zažili rozmanitost Austrálie, ale nemáte moc času ani vysoký rozpočet? Právě pro Vás jsme připravili tuto kratší a ekonomickou variantu individuálního zájezdu po Austrálii. Navštívíte metropoli Melbourne a vydáte se na vyhlášenou pobřežní cestu Great Ocean Road, kde můžete vidět klokany i koaly v přírodě. Zastavíte se v ikonickém Sydney, jehož přístav s Operou nepotřebuje komentář a za návštěvu stojí rozhodně i místní pláže. Na závěr Vás čeká tropické městečko Cairns, které je obklopeno deštnými pralesy a vodopády, a hlavně Cairns je vstupní branou k Velkému bariérovému útesu.

Destinace
Austrálie
Typ zájezdu
Poznávací okruhy
Celková cena
79 900 Kč
Délka zájezdů
11 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha / Vídeň

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

Ubytování v hotelech kategorie 3* - 4* se snídaní

Mezinárodní letenka Praha/Vídeň - Melbourne - Praha/Vídeň, obvyklé knihovací třídě do výše 28.000 CZK, economy

Uvedené výlety v itineráři kromě fakultativních

Pronájem auta s klimatizací dle programu, zákl.standard Toyota Corolla

24h asistence našeho lokálního zástupce v českém jazyce po celou dobu zájezdu

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Veškeré ubytovací taxy

Detailní cestovní informace k vašemu zájezdu na míru do Austrálie

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění a pojištění storna zájezdu (na přání zajistíme)

Nápoje a jídlo nezmíněné v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Pohonné hmoty

Vyřízení turistických víz do Austrálie (na přání zajistíme)

Doporučená rozšíření

  1

  Přelet Praha / Vídeň - Melbourne

  Let na trase Praha (Vídeň) – Melbourne  s přestupem dle letenky (jídlo v letadle).
  2

  Přílet do Melbourne

  Vítáme Vás  v Austrálii! Jakmile přiletíte do Melbourne náš řidič na vás bude čekat na letišti, přivítá vás a předá veškeré informace k vaší cestě, dá vám další informační materiály, mapky, kontakty na naši lokální asistenci, která vám bude k dispozici během celého vašeho pobytu 24 hodin denně v českém jazyce. Poté budete zavezeni privátním autem do vašeho hotelu v centru města. Zbytek dne máte volný program. Přílet do Sydney v druhý den večer a nebo třetí den brzy ráno.
  • Ubytování Melbourne, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  3

  Melbourne - volný program

  Snídani máte zajištěnou v hotelu. Dnešní den si odpočinete po dlouhém letu a také si prohlédnete centrum Melbourne se všemi nejznámějšími místy, jako jsou dům kapitána Cooka, Federation square, katedrálu Sv. Pavla, Flinders street, historickou tramvaj, promenádu Southbank nebo jeden z přilehlých parků-zahrad.
  • Ubytování Melbourne, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  4

  Great Ocean Road

  Ráno po snídani v hotelu si vyzvednete zajištěné auto a vyrážíte dle manuálu na vyhlášenou cestu Great Ocean Road, která se vine podél krásného pobřeží. Čeká vás několik nezapomenutelných zastávek a vyhlídek. Ukážeme vám místo v přírodě s medvídky koala, podíváte se na vyhlášených 12 Apoštolů, několik skalnatých útvarů a pokud budete mít štěstí možná zahlédnete i klokany.
  • Ubytování Melbourne, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  5

  Přelet z Melbourne do Sydney

  Po snídani v hotelu, se vypravíte na letišti v Melbourne, kde vrátíte auto. Vnitrostátní letem se dostanete do Sydney. Po příletu do největšího města Austrálie na vás bude čekat řidič a zaveze vás do vašeho hotelu. Odpoledne následuje prohlídka města dle našich instrukcí. Můžete se vydat na prohlídku botanických zahrad, nejhezčího přístavu světa s ikonickým mostem Harbour bridge a světoznámou budovou Opery. Projdete se centrem Sydney, na radnici a další významné budovy i parky Sydney.
  • Ubytování Sydney, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  6

  Prohlídka Sydney

  Snídani máte zajištěnou v hotelu. Dnes vás čeká prohlídka města dle připraveného manuálu, navštívit můžete Darling Harbour nebo Fish Market. Odpoledne vám doporučíme krátkou cestu na vyhlášenou pláž Bondi beach, kde se můžete vykoupat a zažít typický život Australanů - kult surfování, kavárničky nebo třeba krásnou procházku po útesech.
  • Ubytování Sydney, hotel 3*- 4*,  DBLpokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
   
  7

  Přelet do Cairns

  Ráno po snídani v hotelu vás čeká přesun na letiště, odkud poletíte lokálním letem do tropického Cairns. Po příletu na vás bude čekat řidič a dopraví vás do vašeho hotelu s bazénem. Pokud budete mít zájem, vydejte se na prohlídku malebného městečka u moře.
  • Ubytování Cairns, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  8

  Cairns a návštěva Velkého bariérového útesu

  Po vydatné snídani budete mít čas na nezapomenutelný fakultativní výlet lodí k Velkému bariérovému útesu, pojedete na ostrov Green Island nebo Fitzroy Island, kde vás čekají libovolné procházky po tropickém ostrově a krásné koupání. V podvečer návrat zpět do hotelu.
  • Ubytování Cairns, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  9

  Deštné pralesy a vnitrozemí

  Po snídani v hotelu na vás čeká atraktivní a celodenní výlet do vnitrozemí. Ráno si vyzvednete zajištěné pronajaté auto a dle připravených instrukcí/manuálu výletu se vydáte navštívit tropické deštné pralesy, průzračnou řeku nebo vodopády v pralese, uvidíte banánové plantáže, záplavu bujné vegetace a krásnou tropickou oblast. Ubytování Cairns, hotel 3*- 4*,  DBL pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  10

  Cairns – odlet

  Poslední den v Austrálii a volný čas k relaxu v Cairns. Dle času odletu vašeho mezinárodního letu budete přepraveni na letiště k vašemu odletu domů. Odlet domů dle mezinárodních letenek.
  11

  Přílet do Prahy / Vídně

  Konec služeb.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se