Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

To nejlepší z Austrálie a Nového Zélandu

Reina Travel / To nejlepší z Austrálie a Nového Zélandu
Poptat zájezd

To nejlepší z Austrálie a Nového Zélandu

129900 Kč

za osobu

Projdete si Sydney a kochejte se jejím architektonickým skvostem Operou. Velký bariérový útes Vás jednoznačně uchvátí svou krásou a na Novém Zélandu budete obdivovat nádhernou a nezapomenutelnou přírodu.

To nejlepší z Austrálie a Nového Zélandu

Pokud chcete vidět Austrálii a oba ostrovy Nového Zélandu při jedné cestě, tento zájezd je stvořený pro Vás! V Austrálii zažijete ruch velkoměsta Sydney, horko, při kterém se nepotíte na Uluru a tropickou zelenou nádheru v okolí Cairns. Rozhodně nevynecháte výlet na Velký bariérový útes. Na Novém Zélandu spatříte proslulou jeskyni se svítícími červy, ohřejete unavené kosti v přírodních horkých pramenech a zaručeně budete žasnout nad přírodní nádherou jižního ostrova. Města, pouště, tropy, příroda, pláže i hory – to Vám přináší tento zájezd.

Destinace
Austrálie
Typ zájezdu
Poznávací okruhy
Celková cena
129 900 Kč
Délka zájezdů
20 dní
Strava:
Snídaně / oběd
Odlet:
Praha / Vídeň

Cena zahrnuje

Mezinárodní letenky Praha (Vídeň) - Sydney - Praha (Vídeň) v obvyklé knihovací třídě do výše 28.000 CZK, economy

Cena zahrnuje uvedené vnitrostátní letenky

19x ubytování v hotelech kategorie 3*

Obědy a večeře zmíněné v itineráři

Aktivity, výlety a city tours jmenované v programu

Vstupné na všechna místa a turistické atrakce zmíněná v itineráři

24h asistence našeho lokálního zástupce po celou dobu zájezdu v anj

24h asistence zástupce CK Reina Travel po celou dobu zájezdu v čj (telefon, WhatsApp, email)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst, manuály výletů

Vyřízení víz do Austrálie

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (na přání zajistíme)

Fakultativní zájezdy

Nápoje a jídlo nezmíněné v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Turistický poplatek IVL

Benzín

Doporučená rozšíření

  1

  Odlet z Prahy do Vídně

  Let na trase Praha (Vídeň) - Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle).
  2

  Přílet do Sydney

  Vítáme Vás v Austrálii! Jakmile přiletíte do Sydney, náš řidič na vás bude čekat na letišti, přivítá vás a předá veškeré informace k vaší cestě, dá vám další informační materiály, mapky, kontakty na naši lokální asistenci, která vám bude k dispozici během celého vašeho pobytu 24 hodin denně v českém jazyce Pak budete zavezeni privátním autem do vašeho hotelu v blízkosti centra města.
  3

  Sydney

  Po příletu transfer do hotelu v blízkosti centra města, nocleh v hotelu v největší metropoli Austrálie. Dnes odpoledne Vás čeká kratší prohlídka města Sydney dle námi vypracovaných materiálů (Hyde Park, katedrála, radnice, střed města, China Town, atd.). Návštěva nejvyšší věže (Sydney Tower) ve městě s krásným výhledem (vstup v ceně). Darling Harbour s hezkým pohledem na mrakodrapy.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
  4

  Sydney

  Celodenní prohlídka města Sydney. Začnete krásnými botanickými zahradami, dále nejkrásnějším přístavem světa, který tvoří ikonický most Harbour Bridge a slavná budova Opery, architektonický zázrak minulého století. Podíváte se k slavné budově Opery – architektonickému zázraku minulého století, projdete se také po ikonickém mostě Harbour Bridge. Po obědě můžete pokračovat v prohlídce města dle připravených instrukcí anebo se vydat na vyhlášenou pláž Bondi Beach ke krásné procházce a koupání.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
  5

  Sydney - Uluru

  Ráno máte zajištěn transfer na letiště a letenku na Uluru, odlet do středu Austrálie, k Ayers Rock. Ocitáte se v oranžových pouštích, v mystické zemi původních obyvatel Aboriginců, v jedné z nejhezčích částí Austrálie. Po příletu si vyzvednete zajištěné pronajaté auto a jedete se ubytovat do stylových chatek, jednodušší ubytování, sdílené wc a sprchy, bazén k dispozici, hotel za příplatek. Odpoledne cesta k Aboriginskému kulturnímu centru, možnost zakoupit autentické suvenýry. Poté se přesunete k posvátné hoře Uluru, prohlídka a procházka a následně přesun na vyhlášený západ slunce. Návrat zpět k ubytování a nocleh s tisíci hvězdami nad hlavou. Ke všem výletům autem od nás dostanete podrobný manuál cesty s vyznačením všech nejlepších míst, treků apod
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
  6

  Olgas - Cairns

  Dnes ráno Vás čeká návštěva Olgas a krásný asi 3-4 hod trek mezi skalními masivy. Procházka – trek se dá zkrátit dle uvážení každého z Vás. Na oběd budete zpět ve vesnici, možnost osvěžení v bazénu. Po obědě již odjíždíte na letiště a čeká Vás let do tropického Cairns. Cairns je krásná zelená oblast plná deštných pralesů, ale hlavně také vstupní branou k Velkému bariérovému útesu, který je největším svého druhu na světě. Po příletu následuje transfer  hotel s bazénem, nocleh v Cairns.
  • Ubytování v Cairns,  hotel s bazénem,  3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
   
  7

  Velký bariérový útes

  Celodenní výlet lodí na jeden z ostrovů Velkého bariérového útesu, Green Island, v ceně šnorchlování nebo výlet lodí se skleněným dnem, oběd v ceně. Na ostrově si můžete užít čas po svém, aktivně ve vodě nebo relaxací či procházkou na pláži.
  • Ubytování  hotel 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
   
  • Fakultativně doporučujeme: Let helikoptérou nad Velkým barierovým útesem, 30 min. Cena: 5 900 Kč/osoba
  8

  Cairns - výlet do NP Daintree a Kurandy

  Ráno si vyzvednete zajištěné auto k celodennímu výletu dle připraveného manuálu. Vás čeká celodenní výlet na sever Cairns podél krásného pobřeží a hlavně návštěva deštného pralesa v NP Daintree, možnost přidat projížďku lodí po řece Daintree s pozorováním krokodýlů, zastávka u Mossan Gorge a koupání, výlet završen pozorováním klokanů (bez záruky). Zastávka také ve známé vesnici Kuranda s možností návštěvy parku s koaly.
  • Ubytování hotel 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
  9

  Cairns - vnitrozemí a vodopády

  Celodenní výlet pronajatým autem do tropického vnitrozemí na krásné vodopády, čajové a banánové plantáže, zastávka na největší fíkovník v oblasti s procházkou v deštném pralese. Krásné vnitrozemí tropické oblasti Austrálie s mnoha pestrými zastávkami.
  • Ubytování hotel 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna.
  10

  Cairns - Auckland, NZ

  Dnes Váš čeká mezinárodní přelet na Nový Zéland. Zajištěn transfer na letiště a letenka do Aucklandu. Po příletu do největšího města Zélandu, Aucklandu, Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v centru města. Možná krátká individuální prohlídka centra města Auckland, fakultativně vyhlídka z věže Sky Tower.
  • Ubytování hotel 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  11

  Auckland - Waitomo

  Ráno vyzvedáváte pronajaté auto a vyrážíte za poznáním Nového Zélandu.  Dle námi připraveného manuálu cesty jedete do oblasti Waitomo Caves, která je známá svým rozsáhlým komplexem jeskyní a podvodních tunelů. Jednou z hlavních atrakcí jsou svítící červi v některých jeskyních. Poté následuje krátký přejezd na přiblížení Vašeho dalšího cíle.
  • Ubytování hotel 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  12

  Tongariro NP

  Dnes ráno přijedete do vyhlášeného národního parku Tongariro, který je plný krásných sopek a treků. Máte celý den na tento NP, můžete si zvolit procházku dle toho, na co se cítíte. Při pěkném počasí si užijete krásné výhledy. Nocleh zajištěn u nedalekého jezera Taupo.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  13

  Turangi - Rotorua

  Dnes Vás čeká cesta kolem jezera se zastávkami až do města Rotorua. Po cestě návštěva vodopádů Huka Falls, nejkrásnějších geotermických parků s bublajícím bahnem a gejzíry Wai-O-Tapu a další. Odpoledne můžete navštívit také Maorskou vesnici. Poté příjezd do města Rotorua a nocleh. Vstup do parku Wai o Tapu v ceně. Večer doporučujeme navštívit termální prameny v Rotorua.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  14

  Rotorua - Queenstown

  Vracíte auto na letišti a máte zajištěn přelet do Queenstownu. Po příletu následuje odpočinek a ubytování v hotelu. Můžete vyrazit na procházku do města. Queenstown je považován za nejhezčí město jižního ostrova, které je centrem turistického dění Nového Zélandu. Nocleh v hotelu. Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce této oblasti, města.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  15

  Queenstown

  Dnes Vás čeká individuální prohlídka Queenstown, můžete se např. lanovkou podívat na krásnou vyhlídku nad městem. Možnosti mnoha aktivit, kterých se zde nabízí velký počet (např. jízda na kole kolem jezera). Městečko leží v krásné přírodě u jezera, sevřeno horami a kaňony. V zimě se stává Queenstown lyžařským centrem. Nocleh hotelu.
  • Fakultativně plavba po jezeře s návštěvou typické farmy. Trvání exkurze 3-4 hod. Cena: 2.100 Kč/osoba
  Přepravíte se historickým parníkem s živou hudbou a minimuzeem historických parníků přes jezero Wakatipu na farmu, kde si dáte typický ranní čaj a vydáte se poznat tradiční život na farmě tak, jak ho znají Novozélanďané. Budete přítomni nahánění ovcí psy, naučíte se, jak ovce stříhat a rovněž jak zpracovávat vlnu.
  • Ubytování  v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  16

  Milford Sound

  Ráno si vyzvednete v Queenstownu auto a pojedete na krásný výlet, pojedete k jezeru a vesničce Te Anau, odkud pokračujete do země fjordů až k vyhlášenému místu zvanému Milford Sound, které je podle mnohých nejhezčím místem Nového Zélandu. Čeká Vás projížďka na lodi mezi fjordy, kolem uvidíte tuleně a vodopády. Nocleh u jezera v Te Anau. Projížďka lodí na Milford Sound je v ceně
  • Ubytování v hotelu  3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  17

  Te Anau - Twizel

  Autem jedete napříč Novým Zélandem a jeho krásnou krajinou až k nejvyšším horám na Zélandu, k národnímu parku Mt. Cook. Celý den na pohodovou cestu autem se zastávkami. Nocleh ve vesnici Twizel, v jejímž okolí se natáčely scény k filmu Pán prstenů.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  18

  Mt. Cook NP

  Ráno jedete kolem krásných jezer do národního parku Mt. Cook, kde Vás čeká krásná procházka, trek asi na 3-4 hodiny dle toho, jak se budete cítit. Čeká Vás krásné panorama hor, ledovců a ledovcových jezer. Jeden z nejhezčích parků na NZ. Odpoledne pokračujete autem kolem dalších vyhlášených jezer směrem do Christchurch, což je největší město jižního ostrova. Zajištěn nocleh v Christchurch.
  • Ubytování v hotelu 3* - 4* se snídaní, DBL pokoj, vlastní koupelna
  19

  Christchurch - odlet

  Dnes dle času Vašeho odletu vracíte na letišti auto a dle mezinárodních letenek odlétáte zpět do Evropy. Pokud odlétáte až v průběhu dne, tak máte čas na prohlídku města či jeho okolí.
  20

  Přílet do Evropy

  Konec služby.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se