Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

 

Balíček To nejlepší ze Salvádoru I

Reina Travel / Balíček To nejlepší ze Salvádoru I
Poptat zájezd

Balíček To nejlepší ze Salvádoru I

13 900 Kč

za osobu

Poznejte hlavní město San Salvador, historické centrum a jeho koloniální minulost. Navštívíte „americké Pompeje“, archeologické naleziště Joya de Cerén. Stanete s úžasem před komplexem 3 vulkánů v Národním Parku Cerro Verde.

Balíček To nejlepší ze Salvádoru I

Překrásná středoamerická země El Salvador vás naprosto nadchne. Je to turisticky téměř neobjevená země a také v tomto směru nedoceněná. Jen málo cestovních kanceláří vám může nabídnout zájezd do této země. Nicméně o to milejší a snaživější jsou místní obyvatelé a krása přírody je stále zachovalá a nezastižená výdobytky moderního cestovního ruchu.

Poznáte hlavní město San Salvador, historické centrum a jeho koloniální minulost. Navštívíte „americké Pompeje“, archeologické naleziště Joya de Cerén. Stanete s úžasem před komplexem 3 vulkánů v Národním Parku Cerro Verde. Kouzlo vám ukáže i koloniální městečko Suchitoto, které se zrcadlí na největší hladině jezera El Salvadoru Suchitlánu. Během celého pobytu se budete pohybovat exotickou krajinou a bude mnoho příležitostí k pozorování rozličných druhů ptactva a rostlin.

Tento pobyt je možné rozšířit o jakýkoliv další pobyt z naší nabídky.

Destinace
El Salvádor
Typ pobytu
Poznávací
Celková cena
13 900 Kč
Délka pobytu
4 dny
Strava
Snídaně
Odjezd
San Salvador

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

3 x ubytování, kategorie hotel 3*-4* se snídaní v hlavním městě San Slavador

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce

Transfery na zmíněné exkurze v itineráři a zpět

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho příletu (kromě Vánoc, Silvestra a Velikonoc)

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – EL Salvador a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu (obědy a večeře), nápoj

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  San Salvador

  Přílet do San Salvador, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu. Letiště je vzdálené 35 minut jízdy od hlavního města. Odpoledne prohlídka města San Salvador. Váš průvodce vám představí hlavně historické centrum, navštívíte katedrálu, Národní Palác a Národní Divadlo, kostel el Rosario. Dále pak Antropologické muzeum. Později váš zájem strhne impozantní vulkán San Salvador, kráter známý jako Boquerón (25km), kde budete mít možnost procházet se po přírodních stezkách a pozorovat kráter z různých míst.
  • V podvečer návrat do hotelu, San Salvador.
  2

  Americké Pompeje, Joya de Cerén – San Andrés – Národní Park Cerro Verde

  Ráno po snídani začne váš výlet do „amerických Pompejí“, archeologického naleziště Joya de Cerén. Masivní exploze vulkánu zakonzervovala pozůstatky civilizace před kolonizací Španěly. Později navštívíte také archeologické naleziště San Andrés, významné obřadní místo. Odpoledne se přesunete k ohromujícímu komplexu vulkánů a jezer do Národního Parku Cerro Verde, kde spatříte nejen panoramatický výhled na tři dominantní vulkány Izalco, Santa Ana a Cerro Verde, průzračné jezero Coatepeque a termální prameny v okolí jezera jako pozůstatek sopečné činnosti, ale také nespočetné množství druhů rostlin, stromů a ptactva.
  • V podvečer návrat do hotelu, San Salvador.
  3

  Celodenní výlet do Suchitoto

  Po snídani vyjedete vstříc překrásnému koloniálnímu městečku Suchitoto, což v jazyce domorodců Nahuat znamená „místo ptactva a květin“. Suchitoto nabízí  koloniální architekturu ve svém hisotrickém centru, vydlážděné malebné uličky, Galerii umění, kostel Santa Lucía vystavěný v roce 1853 jako jeden z hlavních bodů zájmu díky své monumentální stavbě a historické důležitosti. Často zde také uvidíte místní výrobky uměleckých řemesel. Odpoledne navštívíte jezero Suchitlán, jako největší jezero El Salvadoru s rozlohou 135m2.
  • V podvečer návrat do hotelu, San Salvador.
  4

  Konec pobytu

  Snídaně a poté dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště.
  • Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.

  Mapa

  Nezávazná poptávka

  Souhlasím se