Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

 

To nejlepší z Argentiny

Poptat zájezd

To nejlepší z Argentiny

96 900 Kč

za osobu

Kompletní zájezd s perfektně zajištěnými individuálními službami a servisem! Privátní transfery a pohodlné přelety mezi všemi destinacemi zájezdu jsou v ceně zájezdu. Služby lze ještě dále individuálně upravit.

To nejlepší z Argentiny

Kompletní zájezd s perfektně zajištěnými individuálními službami a servisem! Privátní transfery a pohodlné přelety mezi všemi destinacemi zájezdu jsou v ceně zájezdu. Služby lze ještě dále individuálně upravit.

Během této cesty poznáte pulzující metropoli Buenos Aires, její zákoutí, útulné uličky s tancem tanga, rudým vínem i architektonické skvosty centra. V další vaší zastávce, El Calafate, spatříte monstrózní ledovec Perito Moreno, kdy poplujete přímo pod ním. Je to několikakilometrový masív ledu, čnící 60 m nad hladinou jezera Lago Argentino, který společně s ostatními ledovci této oblasti tvoří tzv.Jižní ledové pole a jedná se o největší ledovcovou soustavu mimo oblasti polárních kruhů. Dále poletíte na nejjižnější místo světa, do městečka Ushuaia, kde se přezdívka „Na konci světa“ nemíjí se skutečností. Navštívíte Národní Park Tierra del Fuego s parním vláčkem, který původně využívali tamní vězni, kteří v minulém století tyto končiny obývali. Národní Park vám ukáže své přírodní bohatství, faunu a flóru, křišťálová jezera a překrásné zátoky. Dále se můžete plavit po Kanálu Beagle, kde jsou k vidění kolonie tuleňů a tučňáků a také slavný maják konce světa.

Poslední zastávkou budou fascinující nejrozlehlejší vodopády na světě. Iguazu. Dominuje jim La Garganta del Diablo, neboli „chřtán ďábla“. Tam voda přepadá až do 70 m hloubky. Vodopády mají přibližně 270 menších jednotlivých vodopádů. Iguazu se rozkládá se na trojhranici Argentiny, Brazílie a Paraguaye. Okolo vodopádů byl vytvořen Národní Park Iguazu a vodopády jsou zařazeny do světového dědictví UNESCO. Tyto vodopády vás naprosto ohromí svou velikostí jako největší systém vodopádů na Zemi.

ODLETY DENNĚ. OD 2 OSOB

Destinace
Argentina
Typ zájezdu
Zájezd na míru
Celková cena
96 900 Kč
Délka zájezdů
14 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha

Cena zahrnuje

Mezinárodní letenka Praha - Buenos Aires - Praha, s přestupem (do hodnoty 22.000 czk/osoba)

Vnitrostátní přelety Buenos Aires - El Calafate - Ushuaia - Iguazu - Buenos Aires, s přestupy (do hodnoty 18.000 czk/osoba)

12x ubytování v hotelu kategorie 3* se snídaní (konkrétní jména hotelů budou přepotvrzena ještě před fixní rezervací, dle aktuální disponibility ve zvolených termínech)

Transfery dle itineráře (z letiště do hotelů, z hotelů na výlety a zpět, na letiště atd.)

Výlety / exkurze jmenované v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce, společně se skupinkou mezinárodních turistů, vč.tranferů z hotelu na výlet a transfer zpět do hotelu po skončení

24h asistence lokálního zástupce po celou dobu zájezdu

Veškeré ubytovací taxy

Pojištění CK Reina Travel proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné do Národních Parků (Los Glaciares 28 USD, Tierra del Fuego 18 USD, Iguazú Argentina 28 USD, Iguazu Brazílie 12 usd)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

Nápoje a jídlo nezmíněné v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Fakultativní výlety

Cestovní zdravotní pojištění a pojištění storna

Doporučená rozšíření

Délka: 14 dní
  1

  Odlet z Prahy do Buenos Aires

  2

  Přílet do Buenos Aires, privátní transfer letiště – hotel

  Přílet do hlavního města Argentiny, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do hotelu.
  • Ubytování hotel Waldorf, kategorie 3* se snídaní, Buenos Aires
  3

  Přelet Buenos Aires – El Calafate

  Po snídani, dle vašeho letového řádu budete mít připraven transfer, který vás zaveze na letiště a čeká vás přelet do El Calafate, k Národnímu Parku Los Glaciares.
  • Na letišti V El Calafate budete očekáváni naším místním zástupcem, který vás zaveze do vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel Terazza Coirone, kategorie 3* se snídaní, El Calafate.
  4

  Výlet na ledovec Perito Moreno s plavbou Safari Nautico

  Brzy ráno budete vyzvednuti přímo ve vašem hotelu a pojedete do Národního Parku Los Glaciares, který je vzdálen 80 km od města El Calafate, ale i během této cesty budete moci pozorovat neobyčejnou patagonskou přírodu spolu s předpohořím And. Samotný obří ledovec Perito Moreno je součástí UNESCO. Je tvořen několika kilomentrovým masívem ledu, který vyčnívá nad hladinou jezera Lago Argentino a na první pohled působí trochu nadpozemsky. V okolí je množství dřevěných lávek a vyhlídek, ze kterých budete mít různorodé panoramatické výhledy na zdejší ledovcovou soustavu. Dále poplujete přibližně hodinu po jezeru s přímým výhledem na ledovec Perito Moreno a maximálně se tak přiblížíte tomuto jedinečnému obřímu ledovci a z hladiny jezera vám bude připadat jeho výška 60m téměř nekonečná. Celodenní exkurze trvá 8 hodin a v podvečer budete zavezeni zpět do vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel Terazza Coirone, kategorie 3* se snídaní, El Calafate.
  5

  Volný den v El Calafate

  Tento den je ponechán pro váš vlastní průzkum dle osobních zájmů. Je možné ho vyplnit některou fakultativní exkurzí z naší nabídky. Na žádost zašleme, nabídka se liší dle ročního období, kdy plánute oblast navštívit.
  • Ubytování hotel Terazza Coirone, kategorie 3* se snídaní, El Calafate.
  6

  Přelet El Calafate – Ushuaia

  Po snídani, dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště a přeletíte do nejjižnějšího města na světě, do Ushuaia.
  • Na letišti vás opět bude očekávat místní zástupce, který vás doveze do hotelu.
  • Ubytování hotel Altos Ushuaia, kategorie 3* se snídaní, Ushuaia.
  7

  Národní Park Tierra del Fuego, vč.vláčku Tren Fin del Mundo

  Navštívíte Národní Park Tierra del Fuego, Ohnivá Země. Cesta do NP začíná jízdou v historickém parním vláčku, kterému se zde říká „Tren del Fin del Mundo" tedy Vlak na konci světa a ten vás zaveze až do srdce NP. Původně ho zde tedy využívali vězni, kteří byli izolováni právě v těchto končinách. Dnes zda však po vězních zbyly pouze fotky v místním muzeu u stanice vlaku. Ze středu Park pak budete pokračovat dále a poznáte zátoku Bahía Ensenada, jezero Lago Roca a další. Celá návštěva NP trvá asi 5 hodin.
  • Odpoledne je možné absolvovat plavbu po Kanálu Beagle (fakultativně, 1.920 czk/osoba).
  • Ubytování hotel Altos Ushuaia, kategorie 3* se snídaní, Ushuaia.
  8

  Přelet Ushuaia – Iguazú

  Po snídani, dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště a přeletíte k nejrozlehlejším vodopádům na světě, Iguazú. Na letišti vás opět bude očekávat místní zástupce, který vás doveze do hotelu.
  • Ubytování My Hotel Eco Lodge, kategorie 3* se snídaní, Iguazú.
  9

  Výlet k nejrozlehlejším vodopádům na světě – argentinská strana, celodenní

  Exkurze k nejrozlehlejším vodopádům na světě, tento den navštívíte argentinskou stranu. Po vstupu do Národního Parku pojedete nejdříve eko-vláčkem rovnou až k nejbouřlivějšímu místu vodopádů, nazývané La Garganta del Diablo, neboli Chřtán ďábla. Přímo na místě se přesvědčíte o tom, že tomuto místu se nedá přezdívat jinak. Po dřevěné lávce dojdete až na vyhlídku, která je umístěna přímo nad obrovskou masou do hloubky padajících vod. Budete mít jedinečný výhled a zažijete nezapomenutelnou podívanou. Dále se Národním Parkem prochází po vystavěných dřevěných lávkách v různých výškových úrovních podél celých vodopádů, mezi hustou vegetací, z různých míst budete mít výhled na jiné části vodopádů jak pod vámi, tak naproti vám.
  • Doporučujeme zážitek „Gran Aventura" (fakultativně, 2.600 czk/osoba): na plovoucím molu se nalodíte na motorový člun a projedete celý spodní kaňón řeky Iguazú, rozbouřenou vodou proti proudu až k samým padajícím vodopádům, které tak budete moci vidět i zespodu a to tak zblízka, že je pocítíte všude okolo sebe. Po vylodění ze člunu budete pokračovat na otevřeném vozidle 4x4 do okolní džungle. Toto je méně adrenalinová část výletu, ale v klidu vychutnáte exotickou tropickou vegetaci a uvidíte zdejší zvířata jako opice, tukany a další
  • Ubytování My Hotel Eco Lodge, kategorie 3* se snídaní, Iguazú.
  10

  Výlet k vodopádům – brazilská strana, půldenní a v podvečer přelet do Buenos Aires

  Druhý den pobytu u vodopádů nesmíte opomenout návštěvu Národního Parku Iguazú, tentokrát z brazilské strany. Jedná se sice o ty samé vodopády, nicméně z druhé strany se vám naskytnou naprosto jiné pohledy, jelikož většina vodopádů je právě na argentinské straně, tedy z Brazílie je na ně nejlepší výhled. Cesta z vašeho argentinského hotelu na brazilskou stranu bude trvat jen o něco málo vice než předchozí den a nezapomeňte si pas, protože je nutné přejet hraniční přechd mei Argentinu a Brazílií.
  • Odpoledne dle vašeho letového řádu vás transfer zaveze na letiště a čeká vás přelet zpět do hlavního města Buenos Aires a transfer vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel Waldorf, kategorie 3* se snídaní, Buenos Aires.
  11

  City tour, prohlídka Buenos Aires

  Po snídani vás vyzvedne váš průvodce v hotelu a pojedete na okružní poznávací jízdu městem. Váš průvodce vás seznámí s nejdůležitějšími fakty v historii a kultuře velkoměsta. Navštívíte nejmalebnější a nejzajímavější tradiční čtvrtě, uvidíte tančit tango na ulicích mezi domy, poznáte místní folklór, kulturu fotbalu a dobrého jídla a skvělého vína. Navštívíte čtvrtě Plaza del Mayo, čtvrtě la Boca, Caminito, San Telmo, Palermo, Recoleta a Retiro.
  • Ubytování hotel Waldorf, kategorie 3* se snídaní, Buenos Aires.
  12

  Volný den a nákupy v Buenos Aires

  Volný den k relaxaci, poznávání. V Buenos Aires stojí za návštěvu i další čtvrti než pouze ty, které byly zahrnuty v prohlídce města. Určitě doporučujeme novou nejmodernější čtvrť Puerto Madero, dále také Recoleta a Palermo Soho, které je útočištěm všech umělců. Navečer byste neměli opomenout zážitek vášnivého tanga, nejlépe v kombinaci s výbornými argentinskými steaky a temně rudým vínem. Kombinace těchto několika věcí je zahrnuta ve slavností večeři s tango show (fakultativně, vč. transferu z hotelu a zpět). Ubytování hotel Waldorf, kategorie 3* se snídaní, Buenos Aires.
  13

  Transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do Prahy

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště.
  14

  Přílet do Prahy

  Konec služeb.

  Mapa

  Nezávazná poptávka

  Souhlasím se