Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

 

Argentina Express

Poptat zájezd

Argentina Express

85 900 Kč

za osobu

Během vaší cesty navštívíte to nej z Argentiny i kousek Brazílie. Buenos Aires vás oslní svou fascinující historií a kulturou tanga, slavné vodopády Iguazú na hranici Argentiny a Brazílie vás naprosto ohromí svou velikostí.

Argentina Express

Během vaší cesty navštívíte to nejlepší z Argentiny i kousek Brazílie. Buenos Aires vás oslní svou fascinující historií a kulturou tanga, slavné vodopády Iguazú na hranici Argentiny a Brazílie vás naprosto ohromí svou velikostí jako největší systém vodopádů na Zemi a oblast Bariloche na východních svazích Patagonských And si vás podmaní křišťálově čistými vodami svých jezer a panensky krásnou přírodou.

Destinace
Argentina
Typ zájezdu
Poznávací okruh
Celková cena
85 900 Kč
Délka zájezdu
10 dní
Strava
Snídaně
Odlet
Praha

Galérie zájezdu

Cena zahrnuje

8 x ubytování, kategorie hotel 3-4* se snídaní

Mezinárodní letenky Praha (nebo Vídeň) – Buenos Aires a zpět, s přestupy do výše 23.000 czk včetně letištních tax

Vnitrostátní letenky po Argentině na trasách Buenos Aires - Bariloche - Iguazú - Buenos Aires do výše 16.000 včetně letištních poplatků

Transfery z letišť a na letiště zmíněná v programu

Výlety / exkurze zmíněné v programu, vč.anglicky mluvícího průvodce

Začátek programu kterýkoliv den na základě vašeho individuálního příletu do Buenos Aires (mimo Vánoc, silvestra a Velikonoc)

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Vstupy do Národních Parků (orientační ceny: NP Los Glaciares 25 USD, NP Iguazu Argentina 25 USD, NP Iguazu Brazílie 15 USD)

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu (obědy a večeře)

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

Délka: 10 dní
  1

  Buenos Aires a prohlídka města

  Přílet do Buenos Aires, uvítání na letišti naším místním zástupcem a transfer do vašeho hotelu. Odpoledne prohlídka města Buenos Aires. Průvodce vás vyzvedne v hotelu a během odpoledne vám odhalí ty nejkrásnější čtvrtě města, jejich tradice, seznámí vás s historií Buenos Aires, odkazem mnoha imigračních etnik, které se usazovaly ve městě v dobách jeho největšího rozvoje. Poznáte kulturu tanga, kulturu honáků dobytka a také kulturu fotbalu jako jednu z hlavních této země. Navštívíte náměstí Plaza del Mayo, malebnou čtvrť San Telmo, La Boca i slavnou uličku Caminito s jejími barevnými domky a tancem tanga na každém rohu. Pokračovat budete do čtvrtě Recoleta a Retiro. Neopomenete ani hrobku opěvované Evity.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  2

  Přelet Buenos Aires – Bariloche

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Buenos Aires – Bariloche.
  • V Bariloche vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Bariloche.
  3

  Círcuito Chico a Cerro Campanario

  Po snídani budete vyzvednuti v hotelu a pojedete na výlet Círcuito Chico, který vám umožní nejlépe poznat Bariloche a jeho okolní přírodu. Nejdříve pojedete po Avenida Bustillo, hlavní tepna města lemující pohádkové jezero Nahuel Huapi a dále budete pokračovat krajinou s ohromujícími výhledy do okolí. Z Playa Bonita uvidíte ostrov isla Huemul a poté lanovkou vyjedete na vrchol Cerro Campanario. Odtud budete mít jedinečný výhled do krajiny, mezi jinými i na celé obrovské jezero Nahuel Huapi se svou rozlohou 550 km2, ledovec Perito Moreno, lagunu El Trébol, poloostrov San Pedro a Llao Llao, ostrov Isla Victoria, na vrcholky Cerro otto, López, Goye a Catedral a také na San Carlos de Bariloche.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Bariloche.
  4

  Bariloche

  Volný den pro relaxaci, samostatné poznávání nebo využití některé z našich fakultativních nabídek pro tuto oblast.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Bariloche.
  5

  Přelet Bariloche - Iguazú

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště. Přelet Bariloche - Iguazú.
  • V Iguazú vás bude čekat místní zástupce a transfer vás zaveze do vašeho hotelu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Iguazú.
  6

  Vodopády Iguazú z argentinské strany

  Exkurze k nejrozlehlejším vodopádům na světě, tento den navštívíte argentinskou stranu. Po vstupu do Národního Parku pojedete nejdříve eko-vláčkem rovnou až k nejbouřlivějšímu místu vodopádů, nazývané La Garganta del Diablo, neboli Chřtán ďábla. Přímo na místě se přesvědčíte o tom, že tomuto místu se nedá přezdívat jinak.  Po dřevěné lávce dojdete až na vyhlídku, která je umístěna přímo nad obrovskou masou do hloubky padajících vod. Budete mít jedinečný výhled a zažijete nezapomenutelnou podívanou. Dále se Národním Parkem prochází po vystavěných dřevěných lávkách v různých výškových úrovních podél celých vodopádů, mezi hustou vegetací, z různých míst budete mít výhled na jiné části vodopádů jak pod vámi, tak naproti vám.
  • Doporučujeme zážitek „Gran Aventura“ (fakultativně níže v doporučených rozšířeních):  na plovoucím molu se nalodíte na motorový člun a projedete celý spodní kaňón řeky Iguazú, rozbouřenou vodou proti proudu až k samým padajícím vodopádům, které tak budete moci vidět i zespodu a to tak zblízka, že je pocítíte všude okolo sebe. Po vylodění ze člunu budete pokračovat na otevřeném vozidle 4x4 do okolní džungle. Toto je méně adrenalinová část výletu, ale v klidu vychutnáte exotickou tropickou vegetaci a uvidíte zdejší zvířata jako opice, tukany a další.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Iguazú.
  7

  Vodopády Iguazú z brazilské strany

  Druhý den pobytu u vodopádů nesmíte opomenout návštěvu Parku tentokrát z druhé strany. Jedná se sice o ty samé vodopády, nicméně z druhé strany se vám naskytnou naprosto jiné pohledy, jelikož většina vodopádů je právě na argentinské straně, tedy z Brazílie je na ně nejlepší výhled. Cesta z vašeho argentinského hotelu na brazilskou stranu bude trvat jen o něco málo vice než předchozí den.
  • Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště a následuje přelet do Buenos Aires. Tam vás bude očekávat transfer z letiště, který vás ve večerních hodinách zaveze do vašeho hotelu,
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  8

  Volný den v Buenos Aires

  Volný den k relaxaci, poznávání nebo nákupům. Doporučujeme fakultativní rozšíření show tanga s několikachodovou večeří a nápoji a také transferem z hotelu tam i zpět, které nabízíme jako fakultativní zážitek níže v doporučených rozšířeních pobytu.
  • Ubytování hotel kategorie 3-4* se snídaní, Buenos Aires.
  9

  Odlet

  Dle vašeho letového plánu budete mít připraven transfer z hotelu na letiště.
  • Návrat do Evropy či přelet do jiné destinace v Jižní či Střední Americe v případě prodloužení zájezdu.
  10

  Přílet do Prahy

  Konec služeb.

  Mapa

  Nezávazná poptávka

  Souhlasím se