Pondělí - Pátek od 10:00 do 20:00, Sobota od 12:00 do 19:00

Top
 

Balíček Objevování Lomboku

Reina Travel / Balíček Objevování Lomboku
Poptat zájezd

Balíček Objevování Lomboku

17900 Kč

za osobu

Krásné bílé pláže a průzračné moře, panenská příroda tvořena rozsáhlým palmovým lesem, nádherné vodopády Sendang Gile – nejen to nabízí Lombok. Setkáte se i s místními obyvateli ve vesnici Sasak a poznáte tradiční techniky hrnčířského řemesla, ruční tkaní na jednoduchých stavech.

Balíček Objevování Lomboku

Připojte se k našemu pětidennímu soukromému výletu a objevte skvosty přírody na krásném ostrově Lombok. Užijte si exotickou atmosféru při odpočinku na pláži Kuta nebo Selong Belanak. Můžete šnochlovat, potápět se do hloubky temně modrého tyrkysového moře. Poznáte místní obyvatele, dozvíte se o jejich tradičních technikách při hrnčířských prací a objevíte náboženství Waktu Telu.  Ponořte se do vzrušující atmosféry tohoto nádherného ostrova a užijte si nedotčenou přírodu.

Destinace
Bali
Typ zájezdu
Poznávací balíček
Celková cena
17 900 Kč
Délka zájezdů
5 dní
Strava
Snídaně, oběd

Galerie zájezdu

Cena zahrnuje

4 x ubytování hotel 4*

Klimatizovaná privátní doprava zmíněná v programu

Místní průvodce anglicky mluvící během aktivit 2-4 den, průvodce vás bude provázet jen během aktivit nikoliv během transportu

Všechny vstupy uvedené v programu

4x snídaně, 3x oběd

Pojištění proti úpadku CK Reina Travel

Cena nezahrnuje

Mezinárodní letenky Evropa – Bali a zpět (nabízíme zajištění vašich letenek)

Vnitrostátní let Denpasar - Lombok

Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (nabízíme výhodné pojištění osob, zavazadel i storna zájezdu)

Strava nejmenovaná v programu

Extra služby v hotelech (telefonní hovory, minibar, room service, praní prádla atd.)

Doporučená rozšíření

  1

  Přelet na Lombok

  Řidič vás vyzvedne na recepci vašeho hotelu a dopraví vás na letiště v Denpasaru k vnitrostátnímu letu (není zahrnut v ceně) na Lombok (vyzvednutí z hotelu více než hodinu jízdy na letiště je za příplatek. Doporučený let AirAsia DPS – LPO 10.50 -11:35). Po příletu na letiště v Lomboku vás bude čekat soukromý transfer do vašeho hotelu, během jízdy vás průvodce bude informovat ohledně programu nadcházejících dní a pomůže vám s check-in (možný nejdříve po 14,00 hod). Pokud budete unaveni cestou, můžete si odpočinout ve vašem hotelu. V opačném případě může vyrazit užívat si nádhernou a klidnou exotickou atmosféru Lomboku.
  • Ubytování Lombok, hotel kategorie 4*, pokoj s vlastním WC a koupelnou
  2

  Senggigi – Sasak Village – Banyumulek – Sukarara - Senggigi

  Po vydané snídani v hotelu se připravte na celodenní výlet po ostrově. Lombok je stejně velký jako Bali, avšak Bali je více rozvinuté, Lombok si stále udržuje svou čistou a panenskou přírodu, která je tvořená velkým palmovým lesem a dlouhými, úzkými plážemi, které jsou bílé a písečné a omývané jemnými vlny tyrkysového moře. Během tohoto výletu se dozvíte o tradičním životě místních obyvatel Sasak, většina z nich stále žije v tradičních obydlích zvaných „sade“. Navštívíte Sasak vesnici a budete obdivovat desing těchto domů s bambusovými střechami. Po návštěvě této okouzlující vesnice, budete pokračovat do centra místního řemeslnictví. Vesnice Banyumulek. Tady objevíte tradiční techniky hrnčířské dovednosti. Vesnice Sukarara je další zastávkou, kde se ručně tká zlatou a stříbrnou nití na jednoduchých stavech. Místní ženy vám ukáží, jak se to dělá. Na cestě zpět do hotelu se ještě zastavíte na jedné z nejkrásnějších pláží Lomboku, na pláži Kuta.
  • Ubytování Lombok, hotel kategorie 4*, pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  3

  Senggigi – Selong Belanak - Senggigi

  Ráno po snídani v hotelu, si vezměte s sebou vybavení na pláž, čeká vás celý den na pláži. V hotelu vás vyzvedne řidič a dopraví na Selong Belanak beach, umístěné v jižní části Lomboku – cca 1.45 hodin od  hotelu. Budete projíždět krásnou klikatou silnicí a míjet zelené tabákové farmy. Oddechněte si na třpytivé měkké bílé písečné pláži obklopené kopci. Tato pláž láká milovníky surfování. Oběd ve formě menu se bude podávat v místní restauraci (v ceně). Trvání – 80 km, 7 hodin
  • Ubytování Lombok, hotel kategorie 4*, pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně, oběd
  4

  Sensiggi – Sendang Gile vodopády – Bayan - Sensiggi

  Svůj den začnete vynikající snídaní v hotelu a poté se připravte na další dobrodružství. Vyzvedne vás řidič a vyjedete se prozkoumávat majestátní horské scenérie v severní části ostrova. Pojedete podél úzkých zlatých pláží směrem k vodopádů Sendang Gile, vzrušující přírodní fenomén. Poté se vypravíte navštívit vyznavače náboženství Waktu Telu. Po návratu do hotelu budete mít volný program. Trvání – 180 km, 10 hodin
  • Ubytování Lombok, hotel kategorie 4*, pokoj s vlastním WC a koupelnou, snídaně
  5

  Odlet z Lomboku na Bali

  Vychutnejte si poslední snídani v hotelu. Nejpozději ve 12 hod vás vyzvedne řidič, který vás převeze na letiště Lombok na zpáteční let (není zahrnuto v ceně) na Bali (doporučený let  AirAsia LOP – DPS – 12,00 – 12,50). Po příletu na Bali vás bude čekat řidič, který vás dopraví do vašeho hotelu na Bali.

  Mapa

  Nezávazná poptávka zájezdu

  Souhlasím se